fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🕳️ «Тарілка» на Либідській після відновлення – концерти, виставки та нічна підсвітка

🕳️ «Tarilka» na Lybidśkij pislja vidnovlennja – koncerty, vystavky ta nična pidsvitka
Всередині будівлі планують зробити концертний майданчик та мультифункціональну зону. У нічний час «Тарілка» на Либідській буде підсвічуватися.
Vseredyni budivli planujuť zrobyty koncertnyj majdančyk ta muľtyfunkcionaľnu zonu. U ničnyj čas «Tarilka» na Lybidśkij bude pidsvičuvatysja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тарілка на Либідській була побудована у 1971 році на вулиці Антоновича. З того часу призначення будівлі не змінювалося — Український інститут науково-технічної експертизи та інформації. Однак деякі поверхи будівлі Тарілка на Либідській не використовуються вже десятки років. 🕳️ Що буде з Тарілкою. Проект презентували його забудовнику Вагіфу Алієву, який будує на території Інституту науково-технічної інформації торговий центр Ocean Mall. Проте відповідь так і не отримали. Нагадаємо, забудовник отримав дозвіл на використання частини будівлі на 20 років лише за умови реставрації Тарілки. При цьому проект повинен затвердити архітектор будівлі Флоріан Юрєв. Насамперед автори орієнтувалися на світову практику відновлення памятників модернізму – будівлі національного конгресу у Бразилії, Меморіалу та музею Словацького національного повстання та кафедрального Собору Пресвятої Діви Марії Апарсідської . Створенням проекту реставрації зайнялися автор будівлі Інституту науково-технічної інформації Флоріан Юрєв, архітектор Слава Балбек та учасник ініціативи SaveKyivModernism Олексій Биков. За словами авторів проекту, не можна відокремити будівлю Тарілка на Либідській від навколишнів обєктів: бігбордів, МАФів та парковок. Водночас можна прибрати візуальний шум та відновити паспорт фасаду за допомогою кольору, фактури, текстури та інших елементів. Наступним кроком має бути створення у будівлі різноманітних просторів, які збагатять її зсередини. Так, на першому поверсі пропонують зробити мультифункціональну зону із виставковим залом, ресепшном та кафе. Ще одним призначення відновленої будівлі Тарілка на Либідській може бути концертний майданчик. Унікальна геометрія залу дозволить забезпечити якісний звук та комфортне розміщення до 350 людей. До того ж інтеграція світлодіодних панелей з розсіювачем, дозволить втілити початкову ідею Флоріана Юрєва і використовувати бічні простінки як звукодинамічні елементи. Також автори проекту хочуть зробити підсвічення будівлі, адже світло вуличних ліхтарів та машин знижують сприйняття будівлі у нічний час. За попередніми оцінками бюджет проекту становить $836 тисяч. На території Тарілки пропонують проводити лекції та концерти. На думку авторів, це зробить проект комерційно-успішним. Дивіться також фоторепортаж, як пройшло відкриття оновленого Річкового вокзалу та Бухти Food Station.
Реклама 👇 Замовити

«Тарілка» на Либідській була побудована у 1971 році на вулиці Антоновича. З того часу призначення будівлі не змінювалося — Український інститут науково-технічної експертизи та інформації.

«Тарілка» на Либідській

Однак деякі поверхи будівлі «Тарілка» на Либідській не використовуються вже десятки років.

🕳️ Що буде з «Тарілкою»

Проект презентували його забудовнику Вагіфу Алієву, який будує на території Інституту науково-технічної інформації торговий центр Ocean Mall. Проте відповідь так і не отримали.

🕳️ «Тарілка» на Либідській після відновлення – концерти, виставки та нічна підсвітка 1

Нагадаємо, забудовник отримав дозвіл на використання частини будівлі на 20 років лише за умови реставрації «Тарілки». При цьому проект повинен затвердити архітектор будівлі Флоріан Юр’єв.

Насамперед автори орієнтувалися на світову практику відновлення пам’ятників модернізму – будівлі національного конгресу у Бразилії, Меморіалу та музею Словацького національного повстання та кафедрального Собору Пресвятої Діви Марії Апарсідської .

«Тарілка» на Либідській

Будівля національного конгресу архітектор Оскар Німеєр, Бразилія

Створенням проекту реставрації зайнялися автор будівлі Інституту науково-технічної інформації Флоріан Юр’єв, архітектор Слава Балбек та учасник ініціативи SaveKyivModernism Олексій Биков.

За словами авторів проекту, не можна відокремити будівлю «Тарілка» на Либідській від навколишнів об’єктів: бігбордів, МАФів та парковок. Водночас можна прибрати візуальний шум та відновити паспорт фасаду за допомогою кольору, фактури, текстури та інших елементів.

🕳️ «Тарілка» на Либідській після відновлення – концерти, виставки та нічна підсвітка 2

Наступним кроком має бути створення у будівлі різноманітних просторів, які збагатять її зсередини. Так, на першому поверсі пропонують зробити мультифункціональну зону із виставковим залом, ресепшном та кафе.

01/ 05

Ще одним призначення відновленої будівлі «Тарілка» на Либідській може бути концертний майданчик. Унікальна геометрія залу дозволить забезпечити якісний звук та комфортне розміщення до 350 людей.

01/ 04

До того ж інтеграція світлодіодних панелей з розсіювачем, дозволить втілити початкову ідею Флоріана Юр’єва і використовувати бічні простінки як звукодинамічні елементи.

🕳️ «Тарілка» на Либідській після відновлення – концерти, виставки та нічна підсвітка 3

Також автори проекту хочуть зробити підсвічення будівлі, адже світло вуличних ліхтарів та машин знижують сприйняття будівлі у нічний час.

🕳️ «Тарілка» на Либідській після відновлення – концерти, виставки та нічна підсвітка 4

За попередніми оцінками бюджет проекту становить $836 тисяч. На території «Тарілки» пропонують проводити лекції та концерти. На думку авторів, це зробить проект комерційно-успішним.

01/ 04

Дивіться також фоторепортаж, як пройшло відкриття оновленого Річкового вокзалу та Бухти Food Station.

Джерело: SaveKyivModernism

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: