fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏦 Українська платіжна система «Лео» отримала статус міжнародної

🏦 Ukraїnśka platižna systema «Leo» otrymala status mižnarodnoї
У компанії оцінюють позитивне рішення Національного банку як ще один крок на шляху лібералізації фінансового ринку, яка вже серйозно змінила вітчизняний транзакційний бізнес.
U kompaniї ocinjujuť pozytyvne rišennja Nacionaľnogo banku jak šče odyn krok na šljahu liberalizaciї finansovogo rynku, jaka vže serjozno zminyla vitčyznjanyj tranzakcijnyj biznes.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні зявилася ще одна міжнародна платіжна система. Це внутрішньодержавна система ЛЕО. Про це повідомляє сайт Мінфіну. Згідно зі свідоцтвом, платіжна система отримала новий статус — міжнародна платіжна система Лео. Платіжною організацією МПС Лео залишається ТОВ ФК Леогеймінг Пей. У 2016 році компанія отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Лео стала четвертою міжнародною платіжною системою з 14 зареєстрованих, платіжними організаціями яких є небанківські фінансові установи. 🏦 Що дає новий статус. Здійснювати міжнародні грошові перекази; Працювати на території інших країн; Працювати безпосередньо з іноземними контрагентами. Розрахунковими банками МПС Лео є державний банк Укргазбанк та комерційний банк Конкорд (Concord Bank). Читатйте також: Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю. У компанії оцінюють позитивне рішення Національного банку як ще один крок на шляху лібералізації фінансового ринку, яка вже серйозно змінила вітчизняний транзакційний бізнес. 🏦 Плани. Вихід на ринок міжнародних грошових переказів, тим самим збільшивши масштаби роботи як з бізнесом, так і з кінцевим споживачем. Читайте також, що Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти
Реклама 👇 Замовити

В Україні з’явилася ще одна міжнародна платіжна система. Це внутрішньодержавна система «ЛЕО». Про це повідомляє сайт Мінфіну.

Згідно зі свідоцтвом, платіжна система отримала новий статус — міжнародна платіжна система «Лео». Платіжною організацією МПС «Лео» залишається ТОВ «ФК Леогеймінг Пей».

платіжна система

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

У 2016 році компанія отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

«Лео» стала четвертою міжнародною платіжною системою з 14 зареєстрованих, платіжними організаціями яких є небанківські фінансові установи.

🏦 Що дає новий статус

  • Здійснювати міжнародні грошові перекази;
  • Працювати на території інших країн;
  • Працювати безпосередньо з іноземними контрагентами.

платіжна система

Розрахунковими банками МПС «Лео» є державний банк Укргазбанк та комерційний банк Конкорд (Concord Bank).

Читайте також: Відповідь MasterCard: Visa планує представити софт для смартфонів та безконтактні платежі без паролю

У компанії оцінюють позитивне рішення Національного банку як ще один крок на шляху лібералізації фінансового ринку, яка вже серйозно змінила вітчизняний транзакційний бізнес.

🏦 Плани

Вихід на ринок міжнародних грошових переказів, тим самим збільшивши масштаби роботи як з бізнесом, так і з кінцевим споживачем.

Читайте також, що Facebook планує створити🏦 Українська платіжна система «Лео» отримала статус міжнародної 1Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти

Джерело: Мінфін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: