fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 INSCIENCE проводить зустріч Science&Wine: як працювати з креативністю

🎨 INSCIENCE provodyť zustrič Science&Wine: jak pracjuvaty z kreatyvnistju
Разом із генетикинею Оксаною Півень та психологом Іллєю Ягіяєвим можна буде розібратися у чому полягає креативність та як із нею працювати.
Razom iz genetykyneju Oksanoju Piveń ta psyhologom Illjeju Jagijajevym možna bude rozibratysja u čomu poljagaje kreatyvnisť ta jak iz neju pracjuvaty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект про науку та інновації INSCIENCE проведе першу з серії подій Science&Wine — неформальних зустрічей з вченими за келихом вина. 🎨 Тема. Зустріч буде присвячена поняттю креативності та як з нею працювати. Як стимулювати мозок знаходити креативні рішення та удосконалювати це вміння так само, як знання мов. Спікери: Оксана Півень, молекулярна генетикиня, кандидатка біологічних наук, провідна наукова співробітниця в Інституті молекулярної біології та генетики НАН України. Проводить дослідження у сфері генетики людини, вивчає молекулярні механізми в серці. Що спільного між Ван Гогом, Вірджинією Вульф, Генрі Дарджером, Едвардом Мунком? Це життя на межі геніальності та психічної нестабільності. Як зясували шведські вчені, люди з біполярними розладами та іншими ментальними проблемами частіше йдуть у професії повязані з креативністю. Оксана Півень. генетикиня. Ілля Ягіяєв, психолог, кандидат психологічних наук, магістр філософії, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Наукові інтереси повязані з психологією переконань, ідеології та релігії. На той чи інший бік креативності впливають різні фактори. Дослідження тайванських вчених підтвердило, що дистрес, негативні емоції погіршують здатність до творчості.. Ілля Ягіяєв. психолог. Модератор: Сергій Вовк, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts Коли: 16 травня, 19:00 Де: арт-центр Closer, Нижньоюрківська, 31 Купуйте квитки за посиланням. 🎨 Про проект. INSCIENCE – це проект про науку та інновації, який розвиває наукову екосистему в Україні. У ньому популяризують науку через події, спеціальні проекти в медіа. Також роблять програму для школярів та об’єднують науку з бізнесом. Свій тип креативності можна визначити за допомогою тесту від. Adobe.
Реклама 👇 Замовити

Проект про науку та інновації INSCIENCE проведе першу з серії подій Science&Wine — неформальних зустрічей з вченими за келихом вина.

🎨 Тема

Зустріч буде присвячена поняттю креативності та як з нею працювати. Як стимулювати мозок знаходити креативні рішення та удосконалювати це вміння так само, як знання мов.

INSCIENCE

Спікери:

Оксана Півень, молекулярна генетикиня, кандидатка біологічних наук, провідна наукова співробітниця в Інституті молекулярної біології та генетики НАН України. Проводить дослідження у сфері генетики людини, вивчає молекулярні механізми в серці.

Що спільного між Ван Гогом, Вірджинією Вульф, Генрі Дарджером, Едвардом Мунком? Це життя на межі геніальності та психічної нестабільності. Як з'ясували шведські вчені, люди з біполярними розладами та іншими ментальними проблемами частіше йдуть у професії пов'язані з креативністю

Оксана Півень, генетикиня

Ілля Ягіяєв, психолог, кандидат психологічних наук, магістр філософії, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Наукові інтереси пов’язані з психологією переконань, ідеології та релігії.

На той чи інший бік креативності впливають різні фактори. Дослідження тайванських вчених підтвердило, що дистрес, негативні емоції погіршують здатність до творчості.

Ілля Ягіяєв, психолог

Модератор: Сергій Вовк, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts

Коли: 16 травня, 19:00

Де: арт-центр Closer, Нижньоюрківська, 31

Купуйте квитки за посиланням.

🎨 Про проект

INSCIENCE – це проект про науку та інновації, який розвиває наукову екосистему в Україні. У ньому популяризують науку через події, спеціальні проекти в медіа. Також роблять програму для школярів та об’єднують науку з бізнесом.

Свій тип креативності можна визначити🎨 INSCIENCE проводить зустріч Science&Wine: як працювати з креативністю 1Мрійник чи авантюрист: визнач креативний тип з тестом від Adobe за допомогою тесту від. Adobe.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: