fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📸 Сервіс пошуку зображень CC Search – доступно 300 млн файлів

📸 Servis pošuku zobražeń CC Search – dostupno 300 mln fajliv
Зображення, які знаходить пошуковик, поширюються під ліцензією Creative Commons. Типів таких ліцензій кілька, але всі вони передбачають безкоштовне використання.
Zobražennja, jaki znahodyť pošukovyk, pošyrjujuťsja pid licenzijeju Creative Commons. Typiv takyh licenzij kiľka, ale vsi vony peredbačajuť bezkoštovne vykorystannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американська організація Creative Commons, яка підтримує вільне поширення творчого контента, вивела з бети свій пошуковик по фотографіях CC Search. За словами розробників, у ньому вже є близько 300 млн зображень. Це результат спільної роботи інженерів Creative Commons і спільноти розробників-волонтерів. 📷 Які фото доступні. 19 колекцій, отриманих через відкриті API; твори мистецтва з музеїв, таких як The Metropolitan Museum of Art; графічний дизайн з таких сайтів, як Behance і DeviantArt; фотографії з Flickr; початковий набір 3D-дизайнів від Thingiverse. 📷 Типи використання. Зображення, які знаходить пошуковик, поширюються під ліцензією Creative Commons. Типів таких ліцензій кілька, іноді в такому випадку потрібен дозвіл автора, іноді – забороняється використовувати зображення для отримання прибутку. Суть в тому, що всі ліцензії передбачають безкоштовне використання. Умови ліцензії, які застосовуються до конкретного зображення, вказані прямо на фотографіях, ілюстраціях і дизайнерських роботах. 📷 Плани Читатйте також: Український переможець фотоконкурсу Leica — про те, навіщо Києву свій фотоярмарок. У майбутньому розробники планують розширити типи індексованого контента, наприклад, включити в результати аудіокниги, підручники, які доступні під ліцензіями Creative Commons. Читайте також про те, що українцям пропонують створити відео про характер свого міста та виграти навчання в одній із найкращих кіношкіл світу
Реклама 👇 Замовити

Американська організація Creative Commons, яка підтримує вільне поширення творчого контента, вивела з бети свій пошуковик по фотографіях CC Search.

За словами розробників, у ньому вже є близько 300 млн зображень. Це результат спільної роботи інженерів Creative Commons і спільноти розробників-волонтерів.

cc search

📷 Які фото доступні

  • 19 колекцій, отриманих через відкриті API;
  • твори мистецтва з музеїв, таких як The Metropolitan Museum of Art;
  • графічний дизайн з таких сайтів, як Behance і DeviantArt;
  • фотографії з Flickr;
  • початковий набір 3D-дизайнів від Thingiverse.
📸 Сервіс пошуку зображень CC Search – доступно 300 млн файлів 1

Фото за запитом Київ

📷 Типи використання

Зображення, які знаходить пошуковик, поширюються під ліцензією Creative Commons. Типів таких ліцензій кілька, іноді в такому випадку потрібен дозвіл автора, іноді – забороняється використовувати зображення для отримання прибутку.

Суть в тому, що всі ліцензії передбачають безкоштовне використання. Умови ліцензії, які застосовуються до конкретного зображення, вказані прямо на фотографіях, ілюстраціях і дизайнерських роботах.

cc search

Фото за запитом Львів

📷 Плани

Читайте також: Український переможець фотоконкурсу Leica — про те, навіщо Києву свій фотоярмарок

У майбутньому розробники планують розширити типи індексованого контента, наприклад, включити в результати аудіокниги, підручники, які доступні під ліцензіями Creative Commons.

Читайте також про те, що українцям пропонують створити📸 Сервіс пошуку зображень CC Search – доступно 300 млн файлів 2«Місто з характером»: можна виграти навчання в одній з найкращих кіношкіл світу відео про характер свого міста та виграти навчання в одній із найкращих кіношкіл світу

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: