fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔮 CASES спільно з UNDERHUB запускають програму підтримки освітніх проектів для креативних індустрій

🔮 CASES spiľno z UNDERHUB zapuskajuť programu pidtrymky osvitnih proektiv dlja kreatyvnyh industrij
Платформа CASES спільно з простором UNDERHUB запускають програму підтримки освітніх проектів для креативних індустрій «Креативне літо».
Platforma CASES spiľno z prostorom UNDERHUB zapuskajuť programu pidtrymky osvitnih proektiv dlja kreatyvnyh industrij «Kreatyvne lito».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що буде у програмі. консультації з організації лекцій і курсів; інформаційну підтримку; онлайн-просування; організацію місця проведення заходів. Як взяти участь. Заявки приймаються з 7 травня по 30 червня. Проекти будуть відбирати спільно команди CASES і UNDERHUB. Для участі в програмі необхідно подати заявку на сторінці. Програма буде діяти з 1 червня по 31 серпня 2019 року. Для кого програма. У ній можуть брати участь як окремі фахівці, так і компанії. Формати заходів: лекції, доповіді, майстер-класи, воркшопи, освітні курси і навіть міні-конференції. Заходи будуть проходити в креативному просторі UNDERHUB. Ми величезні фанати українського креативного ринку. У нас багато приголомшливих команд і проектів з унікальним досвідом і баченням. Ми хочемо, щоб їх ставало якомога більше, а для цього дуже важливим є обмін знаннями та досвідом. Валерія Яковенко. арт-директор креативного простору UNDERHUB. Про проекти. CASES — це креативна платформа, де представники творчих індустрій діляться досвідом, роботами, думками і успішними кейсами. Нагадаємо, 18 травня у Києві пройде конференція CASES:Digital Marketing про розвиток бренду в цифровому середовищі, маркетингу в соціальних мережах, можливості інтернету для бізнесу. Для читачів Na chasi діє промокод на знижку.
Реклама 👇 Замовити

Що буде у програмі

  • консультації з організації лекцій і курсів;
  • інформаційну підтримку;
  • онлайн-просування;
  • організацію місця проведення заходів.

cases

Як взяти участь

Заявки приймаються з 7 травня по 30 червня. Проекти будуть відбирати спільно команди CASES і UNDERHUB.

Для участі в програмі необхідно подати заявку на сторінці.

Програма буде діяти з 1 червня по 31 серпня 2019 року.

Для кого програма

У ній можуть брати участь як окремі фахівці, так і компанії. Формати заходів: лекції, доповіді, майстер-класи, воркшопи, освітні курси і навіть міні-конференції. Заходи будуть проходити в креативному просторі UNDERHUB.

Ми величезні фанати українського креативного ринку. У нас багато приголомшливих команд і проектів з унікальним досвідом і баченням. Ми хочемо, щоб їх ставало якомога більше, а для цього дуже важливим є обмін знаннями та досвідом

Валерія Яковенко, арт-директор креативного простору UNDERHUB

Про проекти

CASES — це креативна платформа, де представники творчих індустрій діляться досвідом, роботами, думками і успішними кейсами.

Нагадаємо, 18 травня у Києві пройде конференція CASES:Digital Marketing про розвиток бренду в цифровому середовищі, маркетингу в соціальних мережах, можливості інтернету для бізнесу. Для читачів Na chasi діє промокод🔮 CASES спільно з UNDERHUB запускають програму підтримки освітніх проектів для креативних індустрій 1👥 У Києві відбудеться конференція CASES : Digital Marketing – знижка на квитки для наших читачів на знижку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: