fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👤 Інтерактивний музей креативу відкриють у Києві під час вечірки від Burning Man

👤 Interaktyvnyj muzej kreatyvu vidkryjuť u Kyjevi pid čas večirky vid Burning Man
Музей креативу має форму семиметрової «голови Віті», яка має всередині 125 квадратних метрів площі, що поділені на 5 інтерактивних просторів.
Muzej kreatyvu maje formu semymetrovoї «golovy Viti», jaka maje vseredyni 125 kvadratnyh metriv plošči, ščo podileni na 5 interaktyvnyh prostoriv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  11 травня о 22:00, під час вечірки Precompression від української спільноти Burning Man, відкриється перший інтерактивний музей креативу під назвою 15РОКІВ #ВГОЛОВІУВІТІ. 👤 Що буде в музеї. Семиметрова голова Віті має всередині 125 квадратних метрів площі, що поділені на 5 інтерактивних просторів. Проходячи крізь ці кімнати підсвідомості, відвідувачі побувають у ролі думок, що подорожують креативною свідомістю. Також вони на своєму досвіді відчують, що відбувається з ідеями в голові креативної людини. Ми у агенції постійно запитуємо себе, як працюють ідеї, як вони зароджуються і формуються у голові креатора. Наш музей – це спроба відповісти на ці питання. При цьому зробити це, задіявши всі відчуття відвідувача за допомогою звуків, текстур, відео та новітніх технологій. Віктор Шкурба. буквально голова музею. 👤 Яка мета. Автори хочуть показати проектом, що в Україні є два великих цікавих світи: світ українських митців і світ українських інженерів-винахідників. Музей креативу – це результат перетину цих двох світів. Живий приклад того, що їх тісна співпраця створює щось автентичне, що не має аналогів у всьому світі. 👤 Як працює. У перший день планується прийняти до 500 відвідувачів. Поки невідомо, у якому режимі він працюватиме опісля вечірки, але розробники вже ведуть переговори із організаторами Precompression, аби передати його українській спільноті Burning Man для вільного користування. Музей креативу створений діджитал креативною агенцією ISD Group, яка нещодавно запустила масштабний проект Голос Води. Його презентація відбулася на Контрактовій площі за участю ONUKA, DakhaBrakha, The Maneken і Katya Chilly, які взяли участь у музичному перформансі.
Реклама 👇 Замовити

11 травня о 22:00, під час вечірки Precompression від української спільноти Burning Man, відкриється перший інтерактивний музей креативу під назвою «15РОКІВ #ВГОЛОВІУВІТІ».

👤 Інтерактивний музей креативу відкриють у Києві під час вечірки від Burning Man 1

👤 Що буде в музеї

Семиметрова «голова Віті» має всередині 125 квадратних метрів площі, що поділені на 5 інтерактивних просторів. Проходячи крізь ці «кімнати підсвідомості», відвідувачі побувають у ролі думок, що подорожують креативною свідомістю.

Також вони на своєму досвіді відчують, що відбувається з ідеями в голові креативної людини.

музей креативу

Ми у агенції постійно запитуємо себе, як працюють ідеї, як вони зароджуються і формуються у голові креатора. Наш музей – це спроба відповісти на ці питання. При цьому зробити це, задіявши всі відчуття відвідувача за допомогою звуків, текстур, відео та новітніх технологій

Віктор Шкурба, буквально голова музею

👤 Яка мета

Автори хочуть показати проектом, що в Україні є два великих цікавих світи: світ українських митців і світ українських інженерів-винахідників. Музей креативу – це результат перетину цих двох світів.

burning man

Живий приклад того, що їх тісна співпраця створює щось автентичне, що не має аналогів у всьому світі.

👤 Як працює

У перший день планується прийняти до 500 відвідувачів. Поки невідомо, у якому режимі він працюватиме опісля вечірки, але розробники вже ведуть переговори із організаторами Precompression, аби передати його українській спільноті Burning Man для вільного користування.

Музей креативу створений діджитал креативною агенцією ISD Group, яка нещодавно запустила масштабний проект «Голос Води». Його презентація відбулася👤 Інтерактивний музей креативу відкриють у Києві під час вечірки від Burning Man 2Піти на вихідних: арт-перформанс «Голос води» [Оновлено] на Контрактовій площі за участю ONUKA, DakhaBrakha, The Maneken і Katya Chilly, які взяли участь у музичному перформансі.

Теґи: мистецтво

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: