fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛫 Український літак «Мрія» не пролітав над Венецією: такий був задум

🛫 Ukraїnśkyj litak «Mrija» ne prolitav nad Venecijeju: takyj buv zadum
Раніше повідомлялося, що літак АН-225 «Мрія» мав пролетіти над італійським містом Венеція та кинути на декілька секунд тінь на сади Джардіні. Насправді, організатори просто створили історію про політ, утворивши міф.
Raniše povidomljalosja, ščo litak AN-225 «Mrija» mav proletity nad italijśkym mistom Venecija ta kynuty na dekiľka sekund tiń na sady Džardini. Naspravdi, organizatory prosto stvoryly istoriju pro polit, utvoryvšy mif.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Літак АН-225 Мрія не пролітав над італійським містом Венеція та не кинув тінь на сади Джардіні у межах презентації України на міжнародній виставці мистецтва бієнале. Такий був задум, передає Громадське. Павільйон став результатом як очевидних, так і потаємних дій основних учасників ситуації. Результат складних відносин, конфронтація коаліцій відображатимуться як станція для передачі міфу про політ літака Мрія над містом Венеція. Раніше планувалося, що найбільший вантажний літак у світі Мрія пролетить над італійським містом Венеція та кине на декілька секунд тінь на сади Джардіні. Насправді, організатори просто створили історію про політ літака Мрія, утворивши міф. А безпосередній політ не має значення. Нагадаємо, український павільйон вперше представлений в одному з центральних майданчиків — Арсенале. В українському павільйоні протягом шести місяців буде відбуватись переповідання польоту з вуст в уста — довготривалий перформанс у спеціально створеній для нього сценографії. Про бієнале у місті Венеція. Венеційська бієнале – одна з провідних виставок сучасного світового мистецтва, яку оцінює міжнародне журі. Перша бієнале відбулася у 1895-му. З того часу вона відіграє ключову роль у формуванні сучасного мистецтва та художньої інтерпретації подій у світі. Тема цьогорічної виставки – May You Live in Interesting Times (Щоб ви жили в цікаві часи). Саме сади Джардіні приймають національні павільйони багатьох країн-учасників Бієнале.
Реклама 👇 Замовити

Літак АН-225 «Мрія» не пролітав над італійським містом Венеція та не кинув тінь на сади Джардіні у межах презентації України на міжнародній виставці мистецтва бієнале.

Такий був задум, передає Громадське.

Павільйон став результатом як очевидних, так і потаємних дій основних учасників ситуації. Результат складних відносин, конфронтація коаліцій відображатимуться як станція для передачі міфу про політ літака «Мрія» над містом Венеція.

Мрія

Раніше планувалося, що найбільший вантажний літак у світі «Мрія» пролетить🛫 Український літак «Мрія» не пролітав над Венецією: такий був задум 1Українських митців запрошують до участі у Венеційській бієнале над італійським містом Венеція та кине на декілька секунд тінь на сади Джардіні.

Насправді, організатори просто створили історію про політ літака «Мрія», утворивши міф. А безпосередній політ не має значення.

🛫 Український літак «Мрія» не пролітав над Венецією: такий був задум 2Джардіні” width=”899″ height=”518″>

Нагадаємо, український павільйон вперше представлений в одному з центральних майданчиків — Арсенале.

В українському павільйоні протягом шести місяців буде відбуватись переповідання польоту з вуст в уста — довготривалий перформанс у спеціально створеній для нього сценографії.

Венеція

Про бієнале у місті Венеція

Венеційська бієнале – одна з провідних виставок сучасного світового мистецтва, яку оцінює міжнародне журі. Перша бієнале відбулася у 1895-му. З того часу вона відіграє ключову роль у формуванні сучасного мистецтва та художньої інтерпретації подій у світі.

Тема цьогорічної виставки – «May You Live in Interesting Times» («Щоб ви жили в цікаві часи»). Саме сади Джардіні приймають національні павільйони багатьох країн-учасників Бієнале.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: