fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Хто виступить на Sziget 2019 від України: розпочалося глядацьке голосування

Hto vystupyť na Sziget 2019 vid Ukraїny: rozpočalosja gljadaćke golosuvannja
Кожні два дні прихильники української музики зможуть подивитися спеціально відзняті студійні лайви 14-ти артистів, які боротимуться за можливість виступу на Sziget.
Kožni dva dni pryhyľnyky ukraїnśkoї muzyky zmožuť podyvytysja speciaľno vidznjati studijni lajvy 14-ty artystiv, jaki borotymuťsja za možlyvisť vystupu na Sziget.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У голосуванні беруть участь ADAM, Braii, Jonathan Livingston, DZ’OB, INDT, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem та ЦеШо. Na chasi зібрав кліпи усіх учасників конкурсу. Всі відео будуть представлені попарно, аби глядачі могли з двох обрати те, що їм до вподоби більше, і проголосувати за нього протягом семи днів із моменту публікації. Гурт, який у підсумку отримає найвищу оцінку аудиторії, стане лауреатом премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019 і третім українським артистом у лайн-апі Sziget 2019 поруч з Іваном Дорном та alyona alyona. На сайті премії вже оприлюднили перші лайви стартової пари учасників – YUKO та OY Sound System. https://www.youtube.com/watch?v=mYLlcoLpD-g&feature=youtu.be https://youtu.be/fmJz6SKQeAE Як проходитиме відбір. Переможців проміжного та фінального етапу APPS Music & SZIGET: Awards визначатимуть глядачі шляхом голосування. 7 гуртів, лайви яких за результатами другого етапу премії наберуть найбільшу кількість голосів, потраплять до шорт-ліста. Його оголосять 28 травня. Наступного дня у прямому ефірі YouTube-каналу APPS Apple Cider відбудеться фінал із трансляцією семи лайвів відібраних номінантів, під час якого буде запущене SMS-голосування. Кожен глядач матиме змогу підтримати лише одного свого улюбленого артиста, а заразом і взяти участь у розіграші тижневого абонемента на цьогорічний Sziget. Як формувався лонг-ліст. На першому етапі свій особистий ТОП-5 найактуальніших українських артистів склав кожен із запрошених музичних експертів, поєднавши критерії премії із власним фаховим розумінням актуальності. Таким чином до лонг-ліста увійшли 14 гуртів, які відповідали критеріям, отримали найбільше рекомендацій та прийняли запрошення взяти участь в APPS Music & SZIGET: Awards 2019. Серед номінантів, оголошених у квітні, нове обличчя – Jonathan Livingston. Гурт доповнив лонг-ліст із 14-ти артистів після того, як Cape Cod, на жаль, не зміг продовжити участь через стан здоров’я. Яка мета премії. Мета APPS Music & SZIGET: Awards цього року – нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці та ступені визнання в Україні чи за кордоном. Насолодитися лайвами YUKO та OY Sound System і проголосувати за фаворита можна вже зараз на сайті.
Реклама 👇 Замовити

У голосуванні беруть участь ADAM, Braii, Jonathan Livingston, DZ’OB, INDT, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem та ЦеШо. Na chasi зібравХто виступить на Sziget 2019 від України: розпочалося глядацьке голосування 1Sziget оголосив 14 українських музикантів, які можуть виступити на фестивалі кліпи усіх учасників конкурсу.

Sziget

Всі відео будуть представлені попарно, аби глядачі могли з двох обрати те, що їм до вподоби більше, і проголосувати за нього протягом семи днів із моменту публікації.

Гурт, який у підсумку отримає найвищу оцінку аудиторії, стане лауреатом премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019 і третім українським артистом у лайн-апі Sziget 2019 поруч з Іваном Дорном та alyona alyona.

На сайті премії вже оприлюднили перші лайви стартової пари учасників – YUKO та OY Sound System.

Як проходитиме відбір

Переможців проміжного та фінального етапу APPS Music & SZIGET: Awards визначатимуть глядачі шляхом голосування.

7 гуртів, лайви яких за результатами другого етапу премії наберуть найбільшу кількість голосів, потраплять до шорт-ліста. Його оголосять 28 травня.

Наступного дня у прямому ефірі YouTube-каналу APPS Apple Cider відбудеться фінал із трансляцією семи лайвів відібраних номінантів, під час якого буде запущене SMS-голосування.

Sziget

Кожен глядач матиме змогу підтримати лише одного свого улюбленого артиста, а заразом і взяти участь у розіграші тижневого абонемента на цьогорічний Sziget.

Як формувався лонг-ліст

На першому етапі свій особистий ТОП-5 найактуальніших українських артистів склав кожен із запрошених музичних експертів, поєднавши критерії премії із власним фаховим розумінням актуальності.

Таким чином до лонг-ліста увійшли 14 гуртів, які відповідали критеріям, отримали найбільше рекомендацій та прийняли запрошення взяти участь в APPS Music & SZIGET: Awards 2019.

Sziget

Серед номінантів, оголошених у квітні, нове обличчя – Jonathan Livingston. Гурт доповнив лонг-ліст із 14-ти артистів після того, як Cape Cod, на жаль, не зміг продовжити участь через стан здоров’я.

Яка мета премії

Мета APPS Music & SZIGET: Awards цього року – нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці та ступені визнання в Україні чи за кордоном.

Насолодитися лайвами YUKO та OY Sound System і проголосувати за фаворита можна вже зараз на сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: