fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Другий том коміксу «Воля» про альтернативну історію України. Де купити

Drugyj tom komiksu «Volja» pro aľternatyvnu istoriju Ukraїny. De kupyty
«Воля» – це серія українських фантастичних графічних романів у жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918-1919 років.
«Volja» – ce serija ukraїnśkyh fantastyčnyh grafičnyh romaniv u žanri aľternatyvnoї istoriї, podiї v jakyh rozgortajuťsja na foni rozkvitu Ukraїnśkoї Deržavy 1918-1919 rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сюжет другого тому. 1919 рік. Над молодою Українською Державою, яка щойно обєдналася із ЗУНР, густішають хмари. Поки світові держави все глибше занурюються у глобальну мясорубку, більшовицька імперія починає тиснути з усіх фронтів, використовуючи розбрат, терор та маніпуляції. Відео. Усвідомлюючи скрутність ситуації, гетьман Павло Скоропадський наказує майору контррозвідки Максиму Кривоносу сформувати команду і віднайти спосіб дешифрувати таємничі документи червоних, виявлені на заводі Арсенал після заколоту в Києві. Тим часом Троцький та Ленін мають щось вирішити з бунтом у Кронштадті. Нестор Махно дізнається про таємний проект гетьманату Голіаф, за кресленнями якого полють усі передові спецслужби Європи. https://www.youtube.com/watch?v=8siZ7j_Cu94 Про серію коміксів. Серія графічних романів Воля – це мікс альтернативної історії, фантастики, екшена та жахів українською мовою. Другий том продовжує історію пригод українських героїв та їхньої боротьби за порятунок світу. Читатйте також: Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць. Комікси українською мовою Воля залучають масового читача до вивчення цього історичного періоду та створення сучасного медійного погляду на події Української Революції 1917-1921 років. Перший том коміксу вийшов у 2017 році. Персонажі книжки постають в анімованому сюжеті з альтернативною історією України. Серед героїв – видатні постаті з української історії – гетьман Павло Скоропадський, академік Володимир Вернадський, історик та Голова Центральної Ради Михайло Грушевський, авіаконструктор Ігор Сікорський.
Реклама 👇 Замовити

Сюжет другого тому

1919 рік. Над молодою Українською Державою, яка щойно об’єдналася із ЗУНР, густішають хмари.

Поки світові держави все глибше занурюються у глобальну м’ясорубку, більшовицька імперія починає тиснути з усіх фронтів, використовуючи розбрат, терор та маніпуляції.

Другий том коміксу «Воля» про альтернативну історію України. Де купити 1

Відео

Усвідомлюючи скрутність ситуації, гетьман Павло Скоропадський наказує майору контррозвідки Максиму Кривоносу сформувати команду і віднайти спосіб дешифрувати таємничі документи червоних, виявлені на заводі «Арсенал» після заколоту в Києві.

Тим часом Троцький та Ленін мають щось вирішити з бунтом у Кронштадті. Нестор Махно дізнається про таємний проект гетьманату «Голіаф», за кресленнями якого полють усі передові спецслужби Європи.

Про серію коміксів

Серія графічних романів «Воля» – це мікс альтернативної історії, фантастики, екшена та жахів українською мовою. Другий том продовжує історію пригод українських героїв та їхньої боротьби за порятунок світу.

Другий том коміксу «Воля» про альтернативну історію України. Де купити 2

Читайте також: Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць

Комікси українською мовою «Воля» залучають масового читача до вивчення цього історичного періоду та створення сучасного медійного погляду на події Української Революції 1917-1921 років.

Перший том коміксу вийшовДругий том коміксу «Воля» про альтернативну історію України. Де купити 3Визвольні змагання 1917-21 років відтворили у формі стімпанк-коміксу у 2017 році.

Персонажі книжки постають в анімованому сюжеті з альтернативною історією України. Серед героїв – видатні постаті з української історії – гетьман Павло Скоропадський, академік Володимир Вернадський, історик та Голова Центральної Ради Михайло Грушевський, авіаконструктор Ігор Сікорський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Вже маю першу частину, хочу вже другу😍😍😍

2
Alien_hamster

Крутий комікс! Якби такий контент в Україні був раніше - жодної війни не було.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: