fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook оновить алгоритм відображення відео: перевага у оригінального контенту

Facebook onovyť algorytm vidobražennja video: perevaga u oryginaľnogo kontentu
Facebook надаватиме значення чотирьом факторам: лояльність публіки, тривалість відео та перегляду, оригінальність контенту та залученість.
Facebook nadavatyme značennja čotyŕom faktoram: lojaľnisť publiky, tryvalisť video ta peregljadu, oryginaľnisť kontentu ta zalučenisť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом декількох наступних місяців соцмережа планує запустити оновлення системи ранжування відео. Платформа буде заохочувати творців відео за оригінальний контент, а також за постійну аудиторію, яка часто повертається до перегляду. Фактори. Лояльність.. Ролики, які шукатимуть та переглядатимуть багато разів, матимуть вищий рейтинг. Користувачі повинні шукати нові ролики або повертатися до перегляду відео від одних і тих самих творців хоча б раз на тиждень Тривалість відео та перегляду.. Згідно з новими правилами, щоб потрапити в топ-лист, ролик повинен привертати увагу глядача не менше 3 хвилин (раніше було достатньо 60 секунд). Оригінальність контенту.. Розробники хочуть обмежити поширення вірусних роликів, створених в інших джерелах. Залученість.. Контент, що провокує розмови та взаємодії між реальними людьми. Це не нові принципи, але ми будемо посилювати їх вплив серед безлічі факторів, що визначають поширення відео. Девід Міллер. директор з управління продуктами Facebook. Читатйте також: Facebook показав новий дизайн: білий колір, темна тема, акцент на Stories та групи. Зміни алгоритму вплинуть на те, як ролики будуть поширюватися. Насамперед, у новинній стрічці користувачів, на Facebook Watch і в рекомендаціях. Для того, щоб творцям контенту було зрозуміло, як знімати релевантні відео, розробники випустили у своєму блозі докладну інструкцію. Нагадаємо, раніше ми писали про масштабне оновлення Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Протягом декількох наступних місяців соцмережа планує запустити оновлення системи ранжування відео.

Платформа буде заохочувати творців відео за оригінальний контент, а також за постійну аудиторію, яка часто повертається до перегляду.

Facebook оновить алгоритм відображення відео: перевага у оригінального контенту 1

Фактори

Лояльність

Ролики, які шукатимуть та переглядатимуть багато разів, матимуть вищий рейтинг. Користувачі повинні шукати нові ролики або повертатися до перегляду відео від одних і тих самих творців хоча б раз на тиждень

Тривалість відео та перегляду

Згідно з новими правилами, щоб потрапити в топ-лист, ролик повинен привертати увагу глядача не менше 3 хвилин (раніше було достатньо 60 секунд).

Оригінальність контенту

Розробники хочуть обмежити поширення вірусних роликів, створених в інших джерелах.

Залученість

Контент, що «провокує розмови та взаємодії між реальними людьми».

Це не нові принципи, але ми будемо посилювати їх вплив серед безлічі факторів, що визначають поширення відео

facebook

Читайте також: Facebook показав новий дизайн: білий колір, темна тема, акцент на Stories та групи

Зміни алгоритму вплинуть на те, як ролики будуть поширюватися. Насамперед, у новинній стрічці користувачів, на Facebook Watch і в рекомендаціях.

Для того, щоб творцям контенту було зрозуміло, як знімати релевантні відео, розробники випустили у своєму блозі докладну інструкцію.

Нагадаємо, раніше ми писалиFacebook оновить алгоритм відображення відео: перевага у оригінального контенту 2Facebook показав новий дизайн: білий колір, темна тема, акцент на Stories та групи про масштабне оновлення Facebook.

Теґи: Facebook, відео
Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Хоть вже ПОЛУЧИТЬСЯ вивести вже гроші из россии в україну за лайк года.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: