fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стереотипи щодо «чоловічих» та «жіночих» професій: експеримент в українських школах (відео)

Stereotypy ščodo «čolovičyh» ta «žinočyh» profesij: eksperyment v ukraїnśkyh školah (video)
Учням та ученицям третього класу дали завдання намалювати представників чотирьох професій – вірусолога, аеророзвідника, реаніматолога та рятувальника. Усі 20 дітей зобразили чоловіків-представників заданих професій.
Učnjam ta učenycjam treťogo klasu daly zavdannja namaljuvaty predstavnykiv čotyŕoh profesij – virusologa, aerorozvidnyka, reanimatologa ta rjatuvaľnyka. Usi 20 ditej zobrazyly čolovikiv-predstavnykiv zadanyh profesij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  CSR Ukraine, Центр Розвиток КСВ спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН представляють відеоролик. Його було створено в рамках соціального експерименту: дітей початкових класів попросили намалювати представників незвичайних професій. Суть експерименту. Учням та ученицям третього класу дали завдання намалювати представників чотирьох професій – вірусолога, аеророзвідника, реаніматолога та рятувальника. Усі 20 дітей зобразили чоловіків-представників заданих професій. Після цього дітей познайомили з людьми, які працюють у цих сферах: аеророзвідницею Марією Берлінською, рятувальницею Анною Погорецькою, анестезіологинею-реаніматологинею Галиною Заровною та вірусологинею Надією Жолобак. Участь в аналогічному експерименті взяли учні та учениці 25 навчальних закладів з 10 регіонів України. Як результат, було зібрано 912 малюнків (320 від хлопчиків та 592 від дівчаток). На 86,7% малюнках – були зображені чоловіки заданих професій, і тільки на 13,3% – жінки. Відео. https://www.youtube.com/watch?v=sTF_Rt2wkug&feature=youtu.be Результати. За словами школярів та школярок, вони були вражені, що жінки можуть бути не лише тендітними, а й сильними та хоробрими. Ідею провести соціальний експеримент в Україні організаторів надихнуло Міністерство освіти в Нідерландах, де започаткована подібна національна програма у школах. Організатори закликають впроваджувати такі ініціативи на державному рівні й в Україні.
Реклама 👇 Замовити

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН представляють відеоролик.

Його було створено в рамках соціального експерименту: дітей початкових класів попросили намалювати представників незвичайних професій.

Стереотипи щодо «чоловічих» та «жіночих» професій: експеримент в українських школах (відео) 1

Суть експерименту

Учням та ученицям третього класу дали завдання намалювати представників чотирьох професій – вірусолога, аеророзвідника, реаніматолога та рятувальника. Усі 20 дітей зобразили чоловіків-представників заданих професій.

Після цього дітей познайомили з людьми, які працюють у цих сферах: аеророзвідницею Марією Берлінською, рятувальницею Анною Погорецькою, анестезіологинею-реаніматологинею Галиною Заровною та вірусологинею Надією Жолобак.

Стереотипи щодо «чоловічих» та «жіночих» професій: експеримент в українських школах (відео) 2

Участь в аналогічному експерименті взяли учні та учениці 25 навчальних закладів з 10 регіонів України. Як результат, було зібрано 912 малюнків (320 від хлопчиків та 592 від дівчаток). На 86,7% малюнках – були зображені чоловіки заданих професій, і тільки на 13,3% – жінки.

Відео

Результати

За словами школярів та школярок, вони були вражені, що жінки можуть бути не лише тендітними, а й сильними та хоробрими.

Ідею провести соціальний експеримент в Україні організаторів надихнуло Міністерство освіти в Нідерландах, де започаткована подібна національна програма у школах. Організатори закликають впроваджувати такі ініціативи на державному рівні й в Україні.

Теґи: діти, робота

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: