fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft додасть у Word штучний інтелект: граматичні та стилістичні підказки

Microsoft dodasť u Word štučnyj intelekt: gramatyčni ta stylistyčni pidkazky
Нова функція Microsoft Word називається «Ідеї» і поки розробляється тільки для онлайн-версії редактора. Крім виявлення граматичних помилок, вона може запропонувати переписати фразу, підібрати синонім або альтернативний вираз.
Nova funkcija Microsoft Word nazyvajeťsja «Ideї» i poky rozrobljajeťsja tiľky dlja onlajn-versiї redaktora. Krim vyjavlennja gramatyčnyh pomylok, vona može zaproponuvaty perepysaty frazu, pidibraty synonim abo aľternatyvnyj vyraz.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Microsoft в рамках конференції розробників Build 2019 оголосила про впровадження штучного інтелекту у свій текстовий редактор Word. Функція Ідеї у Word, в рамках розвитку Microsoft 365 і Word, перевірятиме граматику і стилістику. Оскільки інструмент базується на штучному інтелекті, він буде не тільки виділяти сумнівні шматки, але і пропонувати, як саме їх відредагувати, поступово покращуючи рекомендації. Як працює. Поради насамперед будуть спрямовані на підвищення читабельності, підкреслило видання Venture Beat. Наприклад, запропонує зробити фрази коротше та точніше. А в особливо складних випадках Ідеї в Word підкажуть синоніми та альтернативні вирази, здатні висловити ту ж думку. Фразу Ціле суспільство штучний інтелект порекомендує замінити просто на суспільство. Софт вирахує час, необхідний для читання, виділить ключові пункти в параграфах, розшифрує акроніми та інше.   Коли стане доступний. Читатйте також: Перша версія браузера Edge на Chromium від Microsoft. Ідеї в Word зявляться в червні для передплатників Office 365 в рамках тестування. Повноцінний запуск для всіх планується на осінь. Чи будуть на старті підтримуватися якісь мови, крім англійської, не уточнюється.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Microsoft в рамках конференції розробників Build 2019 оголосила про впровадження штучного інтелекту у свій текстовий редактор Word.

Функція «Ідеї у Word», в рамках розвитку Microsoft 365 і Word, перевірятиме граматику і стилістику. Оскільки інструмент базується на штучному інтелекті, він буде не тільки виділяти сумнівні шматки, але і пропонувати, як саме їх відредагувати, поступово покращуючи рекомендації.

Microsoft додасть у Word штучний інтелект: граматичні та стилістичні підказки 1

Як працює

Поради насамперед будуть спрямовані на підвищення читабельності, підкреслило видання Venture Beat.

Microsoft додасть у Word штучний інтелект: граматичні та стилістичні підказки 2

Наприклад, запропонує зробити фрази коротше та точніше. А в особливо складних випадках «Ідеї в Word» підкажуть синоніми та альтернативні вирази, здатні висловити ту ж думку.

Фразу «Ціле суспільство» штучний інтелект порекомендує замінити просто на «суспільство». Софт вирахує час, необхідний для читання, виділить ключові пункти в параграфах, розшифрує акроніми та інше.

 

Microsoft додасть у Word штучний інтелект: граматичні та стилістичні підказки 3

Коли стане доступний

Читайте також: Перша версія браузера Edge на Chromium від Microsoft

«Ідеї в Word» з’являться в червні для передплатників Office 365 в рамках тестування. Повноцінний запуск «для всіх» планується на осінь. Чи будуть на старті підтримуватися якісь мови, крім англійської, не уточнюється.

Теґи: Microsoft
Джерело: Venture Beat

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: