fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти

Facebook planuje stvoryty povnocinnu platižnu systemu na osnovi kryptovaljuty
Стейблкоін, який імовірно розробляє соціальна мережа Facebook, буде служити фундаментом для створення нової платіжної системи.
Stejblkoin, jakyj imovirno rozrobljaje sociaľna mereža Facebook, bude služyty fundamentom dlja stvorennja novoї platižnoї systemy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соцмережа Facebook може почати платити своїм користувачам за перегляд реклами, яка призвела до взаємодії з контентом або покупки на її платформі. Про це повідомляє The Wall Street Journal. Що відомо. Компанія запускає власну криптовалюту Facebook stablecoin, яка буде підкріплена доларами. Саме нею соцмережа буде платити користувачам. Свою криптовалюту компанія почала розробляти рік тому. Зараз відомо, що проект Facebook отримав назву Project Libra. З ким співпрацюватиме. Компанія вже провела переговори з Visa, Mastercard і великим оператором платежів First Data про залучення $1 млрд для забезпечення токенів. Застосування стейблкоінів дає одразу дві переваги. За його допомогою вдасться скоротити величезні транзакційні витрати. Також це буде централізований актив повязаний з обліковими записами в соцмережі. Як працюватиме. Читатйте також: Facebook показав новий дизайн: білий колір, темна тема, акцент на Stories та групи. Тестування нового інструменту, найімовірніше, буде проводитися за допомогою рекламної системи Facebook шляхом нагородження учасників впродовж здійснення різних дій. Наприклад, перегляд оголошень або покупка товарів. Процес аналогічний тому, як працюють більш поширені системи лояльності на основі балів.
Реклама 👇 Замовити

Соцмережа Facebook може почати платити своїм користувачам за перегляд реклами, яка призвела до взаємодії з контентом або покупки на її платформі.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти 1

Що відомо

Компанія запускає власну криптовалюту Facebook stablecoin, яка буде підкріплена доларами. Саме нею соцмережа буде платити користувачам.

Свою криптовалюту компанія почала розробляти рік тому. Зараз відомо, що проект Facebook отримав назву Project Libra.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти 2

З ким співпрацюватиме

Компанія вже провела переговори з Visa, Mastercard і великим оператором платежів First Data про залучення $1 млрд для забезпечення токенів.

Застосування стейблкоінів дає одразу дві переваги. За його допомогою вдасться скоротити величезні транзакційні витрати. Також це буде централізований актив пов’язаний з обліковими записами в соцмережі.

Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти 3

Як працюватиме

Читайте також: Facebook показав новий дизайн: білий колір, темна тема, акцент на Stories та групи

Тестування нового інструменту, найімовірніше, буде проводитися за допомогою рекламної системи Facebook шляхом нагородження учасників впродовж здійснення різних дій. Наприклад, перегляд оголошень або покупка товарів.

Процес аналогічний тому, як працюють більш поширені системи лояльності на основі балів.

Facebook планує створити повноцінну платіжну систему на основі криптовалюти 4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: