fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

День Вуличної Музики 2019 у Києві: як підтримати фестиваль

Deń Vulyčnoї Muzyky 2019 u Kyjevi: jak pidtrymaty festyvaľ
Впродовж одного дня музичні професіонали та аматори, колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри мають можливість виступити на одній з локацій фестивалю День Вуличної Музики. 
Vprodovž odnogo dnja muzyčni profesionaly ta amatory, kolektyvy, ansambli, školy, gurty ta orkestry majuť možlyvisť vystupyty na odnij z lokacij festyvalju Deń Vulyčnoї Muzyky. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  День Вуличної Музики – це найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який традиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у понад 50-ти містах та населених пунктах по всій Україні. Фестиваль відбудеться 19 травня. Підтримати День Вуличної Музики 2019 можна за посиланням. Ви можете придбати цінні лоти від друзів фестивалю – відомих музикантів і не тільки. Минулого року через брак коштів подію скасували. Організатори вже повідомили, що подалися на громадський бюджет на 2020 рік, щоб у майбутньому забезпечити фінансування Дня Вуличної Музики в Києві. Як виник. Такий музичний флешмоб було започатковано 2007 року в Литві. За наступні 11 років до події приєднались Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни. У 2014 році в Україну День Вуличної Музики привезла та взяла на себе відповідальність проводити Громадська Організація Логістичний штаб та Event Agency Dream Hunters. Так проходив фестиваль у минулі роки. https://www.youtube.com/watch?v=PNb7ZNkHFcQ
03.05.2019,15:05
0
День Вуличної Музики
Реклама 👇 Замовити

День Вуличної Музики – це найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який традиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у понад 50-ти містах та населених пунктах по всій Україні.

Фестиваль відбудеться 19 травня.

Підтримати День Вуличної Музики 2019 можна за посиланням. Ви можете придбати цінні лоти від друзів фестивалю – відомих музикантів і не тільки.

День Вуличної Музики 2019 у Києві: як підтримати фестиваль 1

Минулого року через брак коштів подію скасували. Організатори вже повідомили, що подалися на громадський бюджет на 2020 рік, щоб у майбутньому забезпечити фінансування Дня Вуличної Музики в Києві.

Як виник

Такий музичний флешмоб було започатковано 2007 року в Литві. За наступні 11 років до події приєднались Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни.

День Вуличної Музики 2019 у Києві: як підтримати фестиваль 2

Музичний променад вздовж усієї Пейзажної алеї

У 2014 році в Україну День Вуличної Музики привезла та взяла на себе відповідальність проводити Громадська Організація «Логістичний штаб» та Event Agency «Dream Hunters».

Так проходив фестиваль у минулі роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: