fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На святкування Дня Києва виділять рекордну суму грошей: що у програмі

Na svjatkuvannja Dnja Kyjeva vydiljať rekordnu sumu grošej: ščo u programi
Загалом День Києва коштуватиме ₴11,3 млн. Найбільше витрат піде на проведення Міжнародного фестивалю Kyiv Art Week (₴5 млн) та Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» (₴2,4 млн).
Zagalom Deń Kyjeva koštuvatyme ₴11,3 mln. Najbiľše vytrat pide na provedennja Mižnarodnogo festyvalju Kyiv Art Week (₴5 mln) ta Mižnarodnogo festyvalju dytjačo-junaćkoї tvorčosti «Sonjačnyj kaštančyk» (₴2,4 mln).
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього року на святкування Дня Києва з міського бюджету витратять ₴11,3 млн. Про це йдеться у відповіді Департаменту культури КМДА на запит депутата Київради Олександра Пабата. Це рекордна сума з 2013 року. Найдешевше обійшовся День Києва у 2014 році: тоді кошторис обмежили ₴266 тисячами. Найбільше коштів витратять на проведення Міжнародного фестивалю Kyiv Art Week (₴5 млн) та Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької творчості Сонячний каштанчик (₴2,4 млн). Читатйте також: The Washington Post радить відвідати Львів та Київ: гарно, смачно і дешево. Ще ₴2 млн піде на концерт Space Symphony на Контрактовій площі за участю французького композитора Дідьє Маруані. 48-й Київський міжнародний кінофестиваль Молодість обійдеться у ₴1,5 млн. Також у програмі святкування – проект Художники Києва – рідному місту, Етнофест, вручення мистецької премії Київ, фестиваль Кобзареві джерела та фестиваль Пісня над Дніпром.
Реклама 👇 Замовити

Цього року на святкування Дня Києва з міського бюджету витратять ₴11,3 млн. Про це йдеться у відповіді Департаменту культури КМДА на запит депутата Київради Олександра Пабата.

Це рекордна сума з 2013 року. Найдешевше обійшовся День Києва у 2014 році: тоді кошторис обмежили ₴266 тисячами.

На святкування Дня Києва виділять рекордну суму грошей: що у програмі 1

Найбільше коштів витратять на проведення Міжнародного фестивалю Kyiv Art Week (₴5 млн) та Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» (₴2,4 млн).

На святкування Дня Києва виділять рекордну суму грошей: що у програмі 2

Дідьє Маруані

Читайте також: The Washington Post радить відвідати Львів та Київ: гарно, смачно і дешево

Ще ₴2 млн піде на концерт Space Symphony на Контрактовій площі за участю французького композитора Дідьє Маруані. 48-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» обійдеться у ₴1,5 млн.

Також у програмі святкування – проект «Художники Києва – рідному місту», «Етнофест», вручення мистецької премії «Київ», фестиваль «Кобзареві джерела» та фестиваль «Пісня над Дніпром».

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: