fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Команда з Дніпра привезе на Burning Man кокон-трансформер: як виглядатиме

Komanda z Dnipra pryveze na Burning Man kokon-transformer: jak vygljadatyme
Триметрова арт-інсталяція Cocoonap буде представлена на фестивалі Burning Man цього року. Композиція з дерева і світлодіодів поступово трансформуватиметься: кокон буде розкриватися, показуючи фігури.
Trymetrova art-instaljacija Cocoonap bude predstavlena na festyvali Burning Man ćogo roku. Kompozycija z dereva i svitlodiodiv postupovo transformuvatymeťsja: kokon bude rozkryvatysja, pokazujučy figury.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автори. Над проектом Cocoonap працює команда з 14 осіб. Більша частина знаходиться в Дніпрі, інші – в Сіетлі. Українська частина команди – це творча група Артмісто, художники, інженери, музиканти, дизайнери, програмісти, фахівці з логістики. Суть проекту. Ідея Cocoonap виникла після відвідування Burning Man, розповів Ain.ua керівник проекту Володимир Недогода. Це майже триметрова інсталяція з дерева і світлодіодів, яка отримала назву з двох слів: Cocoon (кокон) і Nap (дрімота). Вона буде поступово трансформуватися: кокон буде розкриватися, показуючи фігури. https://www.youtube.com/watch?v=4dCOtLlxB-A Як створюють. Над проектом команда працює вже майже рік, основна частина збирається в Україні і потім вже відправляється в США, де її доопрацюють і доставлять в Black Rock City (місце проведення фестивалю). Читатйте також: Burning Man у Києві в рамках відкриття українського посольства. Сам кокон також покривають візерункові наскрізні трафарети: світло, проходячи крізь них, буде проектувати картинки на поверхню пустелі. Інсталяція буде інтерактивною: за допомогою спеціального контролера кожен охочий зможе змінювати мелодію під час представлення. Вартість. Бюджет проекту складає $14,5 тисяч. Наразі команда проводить краудфандингову кампанію на GoFundMe, з метою дозбирати $7 тисяч. Burning Man – восьмиденний захід, який стартує щорічно у серпні у пустелі Black Rock, штат Невада. На території фестивалю встановлюють інсталяції, а на закритті більшість скульптур спалюють їхні власники.
Реклама 👇 Замовити

Автори

Над проектом Cocoonap працює команда з 14 осіб. Більша частина знаходиться в Дніпрі, інші – в Сіетлі. Українська частина команди – це творча група «Артмісто», художники, інженери, музиканти, дизайнери, програмісти, фахівці з логістики.

Команда з Дніпра привезе на Burning Man кокон-трансформер: як виглядатиме 1

Суть проекту

Ідея Cocoonap виникла після відвідування Burning Man, розповів Ain.ua керівник проекту Володимир Недогода. Це майже триметрова інсталяція з дерева і світлодіодів, яка отримала назву з двох слів: Cocoon (кокон) і Nap (дрімота). Вона буде поступово трансформуватися: кокон буде розкриватися, показуючи фігури.

Як створюють

Над проектом команда працює вже майже рік, основна частина збирається в Україні і потім вже відправляється в США, де її доопрацюють і доставлять в Black Rock City (місце проведення фестивалю).

Команда з Дніпра привезе на Burning Man кокон-трансформер: як виглядатиме 2

Читайте також: Burning Man у Києві в рамках відкриття українського посольства

Сам кокон також покривають візерункові наскрізні трафарети: світло, проходячи крізь них, буде проектувати картинки на поверхню пустелі.

Інсталяція буде інтерактивною: за допомогою спеціального контролера кожен охочий зможе змінювати мелодію під час представлення.

Вартість

Бюджет проекту складає $14,5 тисяч. Наразі команда проводить краудфандингову кампанію на GoFundMe, з метою дозбирати $7 тисяч.

Burning Man – восьмиденний захід, який стартує щорічно у серпні у пустелі Black Rock, штат Невада. На території фестивалю встановлюють інсталяції, а на закритті більшість скульптур спалюють їхні власники.

Теґи: burning man
Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: