fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Instagram 13-річної дівчинки часів Голокосту: проект знімали у Львові

Instagram 13-ričnoї divčynky časiv Golokostu: proekt znimaly u Lvovi
В Instagram з'явився акаунт єврейської дівчинки Єви Хейман, яка загинула в 1944 році в Аушвіці. Про це повідомив дослідник Фонду Конрада Аденауера Богдан Міфтахов. Творці спробували уявити, як би виглядал акаунт дівчинки в популярній соцмережі в ті далекі і страшні часи.
V Instagram z'javyvsja akaunt jevrejśkoї divčynky Jevy Hejman, jaka zagynula v 1944 roci v Aušvici. Pro ce povidomyv doslidnyk Fondu Konrada Adenauera Bogdan Miftahov. Tvorci sprobuvaly ujavyty, jak by vygljadal akaunt divčynky v populjarnij socmereži v ti daleki i strašni časy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На початку проморолика користувачі бачать Єву, яка радіє, відзначаючи свій 13-й день народження. Вона одягла свої перші туфлі на підборах, їсть морозиво в парку, веселиться з подружками. Підписатися на акаунт можна в Instagram. Згодом все змінюється... Про Єву Хейман. Акаунт Єви в Instagram заснований на щоденнику, який вела справжня Єва Хейман в 1944 році. Вся її сімя була відправлена в гетто. У своєму щоденнику Єва яскраво описувала свої секрети, надії та страхи, коли її світ згасав. Останній запис датується 30 травня 1944 року. Дівчинка була вбита в Аушвіці 17 жовтня 1944 року. Після війни цей щоденник знайшла мама дівчинки. Через півстоліття щоденник був опублікований у вигляді книги. Хто автори. Проект створили ізраїльський бізнесмен, мультимільйонер Мати Кохаві і його дочка Майя. Сімя Кохаві прочитала близько 30 щоденників, написаних підлітками під час Голокосту, перш ніж зупинили свій вибір на Єві. 1 і 2 травня на сторінці публікують архівні фотографії, відеоролики та інтервю з тими, хто знав Єву. Всього буде знято 70 коротких епізодів. Сюжети знімали протягом трьох тижнів у Львові. У зйомках було задіяно 400 осіб. Також була розроблена спеціальна камера, яку актриса могла тримати як телефон.
Реклама 👇 Замовити

На початку проморолика користувачі бачать Єву, яка радіє, відзначаючи свій 13-й день народження. Вона одягла свої перші туфлі на підборах, їсть морозиво в парку, веселиться з подружками.

Підписатися на акаунт можна в Instagram.

Instagram 13-річної дівчинки часів Голокосту: проект знімали у Львові 1

Згодом все змінюється…

Instagram stories

Про Єву Хейман

Акаунт Єви в Instagram заснований на щоденнику, який вела справжня Єва Хейман в 1944 році. Вся її сім’я була відправлена в гетто. У своєму щоденнику Єва яскраво описувала свої секрети, надії та страхи, коли її світ згасав. Останній запис датується 30 травня 1944 року. Дівчинка була вбита в Аушвіці 17 жовтня 1944 року.

Instagram stories

Після війни цей щоденник знайшла мама дівчинки. Через півстоліття щоденник був опублікований у вигляді книги.

Хто автори

Проект створили ізраїльський бізнесмен, мультимільйонер Мати Кохаві і його дочка Майя. Сім’я Кохаві прочитала близько 30 щоденників, написаних підлітками під час Голокосту, перш ніж зупинили свій вибір на Єві.

Author Instagram

1 і 2 травня на сторінці публікують архівні фотографії, відеоролики та інтерв’ю з тими, хто знав Єву. Всього буде знято 70 коротких епізодів.

Сюжети знімали протягом трьох тижнів у Львові. У зйомках було задіяно 400 осіб. Також була розроблена спеціальна камера, яку актриса могла тримати як телефон.

Теґи: Instagram
Джерело: The New York Times

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: