fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Boeing зацікавлений у співпраці з Україною: провели перший етап переговорів

Boeing zacikavlenyj u spivpraci z Ukraїnoju: provely peršyj etap peregovoriv
У перемовинах насамперед йшлося про великогабаритну зборку, ремонт літаків на базі вітчизняних авіаремонтних заводів, а також розвиток інфраструктури цих заводів для обслуговування літаків Boeing на території України.
U peremovynah nasampered jšlosja pro velykogabarytnu zborku, remont litakiv na bazi vitčyznjanyh aviaremontnyh zavodiv, a takož rozvytok infrastruktury cyh zavodiv dlja obslugovuvannja litakiv Boeing na terytoriї Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подібна співпраця може бути успішним прикладом кооперації на такому рівні для того, щоб зацікавити інших інвесторів. Це також допоможе залучити до України ще більше проектів для поглиблення військово-технічної співпраці з країнами-членами НАТО. Про це сказав заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос в ефірі 5 каналу. Вже відбувся перший етап переговорів з компанією Boeing. Наступні раунди перемовин відбудуться протягом травня-червня. Тоді обговорять деталізацію співпраці. Читатйте також: Аеропорт Маріуполя відновить свою роботу до 2020 року. У перемовинах насамперед ішлося про великогабаритну збірку, ремонт літаків на базі вітчизняних авіаремонтних заводів, а також розвиток інфраструктури цих заводів для обслуговування літаків компанії на території України. Співпраця з Україною є стратегічно вигідною і для самої компанії Boeing, адже з нею на європейському ринку конкурує компанія Airbus, на американському – компанія Lockheed.
Реклама 👇 Замовити

Подібна співпраця може бути успішним прикладом кооперації на такому рівні для того, щоб зацікавити інших інвесторів. Це також допоможе залучити до України ще більше проектів для поглиблення військово-технічної співпраці з країнами-членами НАТО.

Про це сказав заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос в ефірі «5 каналу».

Boeing зацікавлений у співпраці з Україною: провели перший етап переговорів 1

Вже відбувся перший етап переговорів з компанією Boeing. Наступні раунди перемовин відбудуться протягом травня-червня. Тоді обговорять деталізацію співпраці.

Читайте також: Аеропорт Маріуполя відновить свою роботу до 2020 року

У перемовинах насамперед ішлося про великогабаритну збірку, ремонт літаків на базі вітчизняних авіаремонтних заводів, а також розвиток інфраструктури цих заводів для обслуговування літаків компанії на території України.

Співпраця з Україною є стратегічно вигідною і для самої компанії Boeing, адже з нею на європейському ринку конкурує компанія Airbus, на американському – компанія Lockheed.

Теґи: літаки
Джерело: РНБО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: