fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Електробандура, дерев’яний синтезатор та майндвейв — рідкісні інструменти на Music Hacker Day

Elektrobandura, derev’janyj syntezator ta majndvejv — ridkisni instrumenty na Music Hacker Day
Цієї суботи 27 квітня у Києві відбудеться Jammy Music Hacker Day — гібрид хакатону, music-tech воркшопу та андерграундного фесту, що збере у Closer мейкерів та представників експериментальних відгалужень української електронної музики.
Cijeї suboty 27 kvitnja u Kyjevi vidbudeťsja Jammy Music Hacker Day — gibryd hakatonu, music-tech vorkšopu ta andergraundnogo festu, ščo zbere u Closer mejkeriv ta predstavnykiv eksperymentaľnyh vidgalužeń ukraїnśkoї elektronnoї muzyky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли: 27 квітня, 12:00 — 21:00 Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31 Вартість: 200₴, квитки на подію можна придбати за посиланням Подія на Facebook Музичні партнери: Realmusic та PRODJ Музиканти не лише зіграють для учасників, але й поділяться своїм баченням та досвідом створення музики. А ще — дадуть змогу учасникам поекспериментувати зі своїм сетапом, який включатиме інструменти настільки унікальні, що назви деяких з них не гугляться. Наприклад, учасники матимуть змогу побачити, як музику створюють мозкові ритми, зчитувані MindWave — приладом для фіксації електроактивності мозку. Водночас, почують від Євгена Ващенка — художника, експерта у live electronics, засновника проекту v4w.enko, що таке interaction sound і як за допомогою власноруч написаного комп’ютерного коду створювати алгоритми для real-time генерації музики. https://vimeo.com/244114482 https://vimeo.com/244114482#t=69s Стас Бобрицький, клавішник, майстер модульних синтезаторів, учасник джазкор-групи Cthulhu Rise, та автор проекта Brainhack Musicbox продемонструє як працюють тач-панелі Verbos й чутливі до тиску поверхні, наприклад, в такому чудернацькому девайсі, як дерев’яний синтезатор Ciat-Lonbarde Sidrax https://youtu.be/0aST6vBt8b8 Іван Ткаленко зіграє на унікальній електробандурі, яку він першим поєднав з комп’ютером. У теперішньому сетапі бандуриста п’ять MIDI-контролерів (один із них — всередині бандури). Для керування окремими ефектами Ткаленко використовує стрічку-потенціометр, якої немає більше ні в кого в Україні. https://youtu.be/cISwstIBqSA?t=1180 Остап Костюк, апологет нойза, учасник авангардного дуету db kldn покаже свій арсенал DIY-девайсів для створення музики. Розповідати про його сет-ап складно, більшість з інструментів спаяні власноруч і не мають назв й існують в одиничному екземплярі. https://youtu.be/RWbF7wsT-9Q Микита Грязнов, співзасновник спільноти Modular UA та, певно, головний популяризатор модулярного синтезу в Україні, познайомить із арсеналом модульних секвенсерів в його системі. https://youtu.be/VJtI5odSPWc Читатйте також: Відео дня: електронна веснянка від YUKO та KHAYAT. Організатори події, компанія RnD64, що займається розробкою та виробництвом IoT-продуктів, також продемонструють власний інструмент Jammy Guitar — портативну цифрову гітару, що вміщується у рюкзак. Продукт зібрав 230 000$ в ході краудфандингової кампанії на Indiegogo та отримав нагороду Best in show на найбільший в світі виставці музичних інструментів NAMM. https://youtu.be/RQzub98f29k
Реклама 👇 Замовити

Коли: 27 квітня, 12:00 — 21:00
Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31
Вартість: 200₴, квитки на подію можна придбати за посиланням

Подія на Facebook

Музичні партнери: Realmusic та PRODJ

Музиканти не лише зіграють для учасників, але й поділяться своїм баченням та досвідом створення музики. А ще — дадуть змогу учасникам поекспериментувати зі своїм сетапом, який включатиме інструменти настільки унікальні, що назви деяких з них не гугляться.

Наприклад, учасники матимуть змогу побачити, як музику створюють мозкові ритми, зчитувані MindWave — приладом для фіксації електроактивності мозку. Водночас, почують від Євгена Ващенка — художника, експерта у live electronics, засновника проекту v4w.enko, що таке interaction sound і як за допомогою власноруч написаного комп’ютерного коду створювати алгоритми для real-time генерації музики.

Стас Бобрицький, клавішник, майстер модульних синтезаторів, учасник джазкор-групи Cthulhu Rise, та автор проекта Brainhack Musicbox продемонструє як працюють тач-панелі Verbos й чутливі до тиску поверхні, наприклад, в такому чудернацькому девайсі, як дерев’яний синтезатор Ciat-Lonbarde Sidrax

Іван Ткаленко зіграє на унікальній електробандурі, яку він першим поєднав з комп’ютером. У теперішньому сетапі бандуриста п’ять MIDI-контролерів (один із них — всередині бандури). Для керування окремими ефектами Ткаленко використовує стрічку-потенціометр, якої немає більше ні в кого в Україні.

Остап Костюк, апологет нойза, учасник авангардного дуету db kldn покаже свій арсенал DIY-девайсів для створення музики. Розповідати про його сет-ап складно, більшість з інструментів спаяні власноруч і не мають назв й існують в одиничному екземплярі.

Микита Грязнов, співзасновник спільноти Modular UA та, певно, головний популяризатор модулярного синтезу в Україні, познайомить із арсеналом модульних секвенсерів в його системі.

Читайте також: Відео дня: електронна веснянка від YUKO та KHAYAT

Організатори події, компанія RnD64, що займається розробкою та виробництвом IoT-продуктів, також продемонструють власний інструмент Jammy Guitar — портативну цифрову гітару, що вміщується у рюкзак. Продукт зібрав 230 000$ в ході краудфандингової кампанії на Indiegogo та отримав нагороду Best in show на найбільший в світі виставці музичних інструментів NAMM.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: