fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українців навчать соціальному підприємництву на воркшопі

Ukraїnciv navčať sociaľnomu pidpryjemnyctvu na vorkšopi
21 травня у вперше в Україні пройде воркшоп Models of Impact із соціального підприємництва від американського стратега.
21 travnja u vperše v Ukraїni projde vorkšop Models of Impact iz sociaľnogo pidpryjemnyctva vid amerykanśkogo stratega.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли: 21 травня, вівторок, з 18 до 21 год Мова заходу — англійська із запрошеним перекладачем. Сторінка заходу у Facebook. Офіційний сайт заходу. Models of Impact — це інноваційний підхід до створення бізнес-моделей, який дозволяє соціальним проектам включити елемент підприємництва у свою роботу. Воркшопи Models of Impact постійно проходять у різних країнах світу і вперше такий воркшоп відбудеться і в Україні! Читатйте також: Як громадській організації використати менеджмент, SMM та безкоштовний піар — поради з Pro Bono Week. Проводитиме воркшоп Matthew Manos — американський підприємець, автор цього підходу та власник компанії a verynice design studio. Це консалтингове бюро стратегічних проектів, що половину своєї роботи виконує безкоштовно для некомерційних організацій. Сума послуг, наданих pro bono — близько 10 мільйонів доларів. Аудиторія воркшопу: учасники громадських організацій, соціальних проектів, керівники соціальних підприємств та студенти, які бажають створити власні соціальні проекти. Читатйте також: Час ділитися — чому корпорації обирають інтелектуальне волонтерство. Організатори: Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми допомагаємо соціальним проектам отримати експертну підтримку чи консультацію, а бізнесу — реалізувати корпоративну соціальну відповідальність, долучитися до розвитку нашого суспільства. Pro bono — концепт, що означає послуги, які надаються безоплатно, на користь громади.

Коли: 21 травня, вівторок, з 18 до 21 год

Мова заходу — англійська із запрошеним перекладачем.

Сторінка заходу у Facebook

Офіційний сайт заходу.

Models of Impact — це інноваційний підхід до створення бізнес-моделей, який дозволяє соціальним проектам включити елемент підприємництва у свою роботу. Воркшопи Models of Impact постійно проходять у різних країнах світу і вперше такий воркшоп відбудеться і в Україні!

Читайте також: Як громадській організації використати менеджмент, SMM та безкоштовний піар — поради з Pro Bono Week

Проводитиме воркшоп Matthew Manos — американський підприємець, автор цього підходу та власник компанії a verynice design studio. Це консалтингове бюро стратегічних проектів, що половину своєї роботи виконує безкоштовно для некомерційних організацій. Сума послуг, наданих pro bono — близько 10 мільйонів доларів.

Аудиторія воркшопу: учасники громадських організацій, соціальних проектів, керівники соціальних підприємств та студенти, які бажають створити власні соціальні проекти.

Читайте також: Час ділитися — чому корпорації обирають інтелектуальне волонтерство

Організатори: Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми допомагаємо соціальним проектам отримати експертну підтримку чи консультацію, а бізнесу — реалізувати корпоративну соціальну відповідальність, долучитися до розвитку нашого суспільства.
Pro bono — концепт, що означає послуги, які надаються безоплатно, на користь громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: