Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Обсяг інвестицій в українські стартапи у 2018 році збільшився у 1,5 раза

Obsjag investycij v ukraїnśki startapy u 2018 roci zbiľšyvsja u 1,5 raza

Розмір середнього чека венчурних інвестицій минулого року зріс на 112% порівняно з 2017 роком і становить $918 тисяч.
Rozmir seredńogo čeka venčurnyh investycij mynulogo roku zris na 112% porivnjano z 2017 rokom i stanovyť $918 tysjač.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загальний обсяг венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії у 2018 році досяг $336,9 млн, що майже в півтора раза перевищило максимум 2017 року. Про це йдеться в Огляді українського ринку венчурних та приватних інвестицій 2018 UVCA. На цьому ринку в 2018 році було укладено 115 угод, у 2017-му – 89. Таке зростання можна повязати з появою українських єдинорогів, що підігріло інтерес інвесторів до українських проектів. Єдиноріг – це компанія, чия оцінна вартість швидко злітає до мільярда доларів і вище. За прогнозами зростання венчурних інвестицій в цьому році продовжиться на очікуванні появи нових єдинорогів. Онлайн-сервіси та softserve-компанії переважають за кількістю угод, тоді як хардверні та софтверні компанії залучили найбільші обсяги інвестицій. Розмір середнього чека венчурних інвестицій цього року зріс на 112% у порівнянні з 2017 роком і становить $918 тисяч. Обсяг залучених інвестицій в Україну з боку венчурних фондів продовжує зростати разом із ринком прямих інвестицій, попри певну політичну нестабільність. Це свідчить про те, що сектор IT та інновацій найменш схильний до впливу політичних ризиків.

Загальний обсяг венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії у 2018 році досяг $336,9 млн, що майже в півтора раза перевищило максимум 2017 року. Про це йдеться в Огляді українського ринку венчурних та приватних інвестицій 2018 UVCA.

На цьому ринку в 2018 році було укладено 115 угод, у 2017-му – 89. Таке зростання можна пов’язати з появою українських «єдинорогів», що підігріло інтерес інвесторів до українських проектів.

Єдиноріг – це компанія, чия оцінна вартість швидко злітає до мільярда доларів і вище.

Обсяг інвестицій в українські стартапи у 2018 році збільшився у 1,5 раза 1

За прогнозами зростання венчурних інвестицій в цьому році продовжиться на очікуванні появи нових «єдинорогів».

Онлайн-сервіси та softserve-компанії переважають за кількістю угод, тоді як хардверні та софтверні компанії залучили найбільші обсяги інвестицій. Розмір середнього чека венчурних інвестицій цього року зріс на 112% у порівнянні з 2017 роком і становить $918 тисяч.

Обсяг залучених інвестицій в Україну з боку венчурних фондів продовжує зростати разом із ринком прямих інвестицій, попри певну політичну нестабільність. Це свідчить про те, що сектор IT та інновацій найменш схильний до впливу політичних ризиків.

Джерело: UVCA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: