fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Обсяг інвестицій в українські стартапи у 2018 році збільшився у 1,5 раза

Obsjag investycij v ukraїnśki startapy u 2018 roci zbiľšyvsja u 1,5 raza
Розмір середнього чека венчурних інвестицій минулого року зріс на 112% порівняно з 2017 роком і становить $918 тисяч.
Rozmir seredńogo čeka venčurnyh investycij mynulogo roku zris na 112% porivnjano z 2017 rokom i stanovyť $918 tysjač.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загальний обсяг венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії у 2018 році досяг $336,9 млн, що майже в півтора раза перевищило максимум 2017 року. Про це йдеться в Огляді українського ринку венчурних та приватних інвестицій 2018 UVCA. На цьому ринку в 2018 році було укладено 115 угод, у 2017-му – 89. Таке зростання можна повязати з появою українських єдинорогів, що підігріло інтерес інвесторів до українських проектів. Єдиноріг – це компанія, чия оцінна вартість швидко злітає до мільярда доларів і вище. За прогнозами зростання венчурних інвестицій в цьому році продовжиться на очікуванні появи нових єдинорогів. Онлайн-сервіси та softserve-компанії переважають за кількістю угод, тоді як хардверні та софтверні компанії залучили найбільші обсяги інвестицій. Розмір середнього чека венчурних інвестицій цього року зріс на 112% у порівнянні з 2017 роком і становить $918 тисяч. Обсяг залучених інвестицій в Україну з боку венчурних фондів продовжує зростати разом із ринком прямих інвестицій, попри певну політичну нестабільність. Це свідчить про те, що сектор IT та інновацій найменш схильний до впливу політичних ризиків.
Реклама 👇 Замовити

Загальний обсяг венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії у 2018 році досяг $336,9 млн, що майже в півтора раза перевищило максимум 2017 року. Про це йдеться в Огляді українського ринку венчурних та приватних інвестицій 2018 UVCA.

На цьому ринку в 2018 році було укладено 115 угод, у 2017-му – 89. Таке зростання можна пов’язати з появою українських «єдинорогів», що підігріло інтерес інвесторів до українських проектів.

Єдиноріг – це компанія, чия оцінна вартість швидко злітає до мільярда доларів і вище.

Обсяг інвестицій в українські стартапи у 2018 році збільшився у 1,5 раза 1

За прогнозами зростання венчурних інвестицій в цьому році продовжиться на очікуванні появи нових «єдинорогів».

Онлайн-сервіси та softserve-компанії переважають за кількістю угод, тоді як хардверні та софтверні компанії залучили найбільші обсяги інвестицій. Розмір середнього чека венчурних інвестицій цього року зріс на 112% у порівнянні з 2017 роком і становить $918 тисяч.

Обсяг залучених інвестицій в Україну з боку венчурних фондів продовжує зростати разом із ринком прямих інвестицій, попри певну політичну нестабільність. Це свідчить про те, що сектор IT та інновацій найменш схильний до впливу політичних ризиків.

Джерело: UVCA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: