fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Результат екзит-полу: Зеленський перемагає на виборах Президента України

Rezuľtat ekzyt-polu: Zelenśkyj peremagaje na vyborah Prezydenta Ukraїny
Національний екзит-пол України оприлюднив перші результати другого туру виборів президента України у 2019 році станом на 18:00. Володимир Зеленський набирає 73,2% голосів виборців, Петро Порошенко – 25,3%.
Nacionaľnyj ekzyt-pol Ukraїny opryljudnyv perši rezuľtaty drugogo turu vyboriv prezydenta Ukraїny u 2019 roci stanom na 18:00. Volodymyr Zelenśkyj nabyraje 73,2% golosiv vyborciv, Petro Porošenko – 25,3%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  21 квітня в Україні пройшов другий тур президентських виборів в Україні. За результатами Національного екзит-полу станом на 18:00, перемогу у президентських виборах здобув Володимир Зеленський. За нього віддали свій голос 73,2% виборців. Чинний Президент України Петро Порошенко набрав 25,3% голосів. Нагадаємо, у першому турі Володимир Зеленський отримав 30,24% голосів, Петро Порошенко – 15,95%. Читатйте також: Вибори Президента України: офіційні результати та дебати на стадіоні. Про екзит-пол. Екзит-пол – соціологічне опитування виборців на виході з виборчих дільниць. Дані формуються на основі таємного голосування: виборець заповнює анонімну анкету із позначенням кандидата, за якого віддав свій голос. На кожній виборчій дільниці працювали по два або три інтервюери. Вони обирали кожного 12-го виборця, який виходив з дільниці. В екзит-полі брали участь виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць – лікарні, тюрми, військові частини) та за винятком окупованих територій. Що далі. О 22:00 будуть оприлюднені остаточні результати екзит-полу станом на закриття дільниць; Слідкувати за перебігом опрацювання голосів та офіційними результатами можна на офіційному сайті ЦВК; Офіційні результати будуть оголошені в термін до 1 травня; Новий глава держави вступить на посаду після урочистої церемонії присяги у Верховній раді. Це має статися до 3 червня.
Реклама 👇 Замовити

21 квітня в Україні пройшов другий тур президентських виборів в Україні.

За результатами Національного екзит-полу станом на 18:00, перемогу у президентських виборах здобув Володимир Зеленський. За нього віддали свій голос 73,2% виборців.

Чинний Президент України Петро Порошенко набрав 25,3% голосів.

Результат екзит-полу: Зеленський перемагає на виборах Президента України 1

Нагадаємо, у першому турі Володимир Зеленський отримав 30,24% голосів, Петро Порошенко – 15,95%.

Читайте також: Вибори Президента України: офіційні результати та дебати на стадіоні

Про екзит-пол

Екзит-пол – соціологічне опитування виборців на виході з виборчих дільниць. Дані формуються на основі «таємного голосування»: виборець заповнює анонімну анкету із позначенням кандидата, за якого віддав свій голос.

На кожній виборчій дільниці працювали по два або три інтерв’юери. Вони обирали кожного 12-го виборця, який виходив з дільниці.

В екзит-полі брали участь виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць – лікарні, тюрми, військові частини) та за винятком окупованих територій.

Що далі

  • О 22:00 будуть оприлюднені остаточні результати екзит-полу станом на закриття дільниць;
  • Слідкувати за перебігом опрацювання голосів та офіційними результатами можна на офіційному сайті ЦВК;
  • Офіційні результати будуть оголошені в термін до 1 травня;
  • Новий глава держави вступить на посаду після урочистої церемонії присяги у Верховній раді. Це має статися до 3 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: