fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк запустив продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах

PryvatBank zapustyv prodaž bezgotivkovoї valjuty u cilodobovyh terminalah
Купити долари або євро на валютну картку за безготівковим курсом або ж на рахунок можна цілодобово в будь-якому терміналі ПриватБанку.
Kupyty dolary abo jevro na valjutnu kartku za bezgotivkovym kursom abo ž na rahunok možna cilodobovo v buď-jakomu terminali PryvatBanku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ПриватБанк відкрив продаж безготівкової валюти в терміналах самообслуговування. Відтепер купити долари або євро на валютну картку або рахунок можна цілодобово в будь-якому терміналі банку, оплативши їх готівкою. Як купити. Щоб миттєво поповнити свою валютну картку або рахунок, достатньо авторизуватися в терміналі за допомогою будь-якої картки банку. Далі вибрати меню Банківські послуги –> Обмін валют, обрати потрібну валюту, номінал і картку для зарахування коштів. У терміналах самообслуговування ПриватБанк продає валюту за безготівковим курсом. Який курс. 17 квітня по картковому курсу можна купити: $1 за 26,9542 €1 за 30,4878 З 7 лютого 2019 року в терміналах самообслуговування ПриватБанку працює послуга купівлі готівкової іноземної валюти із зарахуванням гривні на картку або банківський рахунок. У той день набув чинності закон Про валюту та валютні операції. Про що закон. Читатйте також: Чайові карткою: Приватбанк запустив нову послугу. Надається можливість населенню проводити операції з онлайн-купівлі іноземної валюти та банківських металів на суму до 150 тисяч гривень. Вже у перший день дії нового закону клієнти почали активно користуватися послугою онлайн-купівлі валюти. Було здійснено кілька мільйонів платежів. Через Приват24. Також можна купити та продати валюту у Приват24 за допомогою валютної картки. Онлайн-купівля валюти через інтернет-банкінги і мобільні додатки є доступною громадянам у режимі 24/7.
Реклама 👇 Замовити

ПриватБанк відкрив продаж безготівкової валюти в терміналах самообслуговування.

Відтепер купити долари або євро на валютну картку або рахунок можна цілодобово в будь-якому терміналі банку, оплативши їх готівкою.

ПриватБанк запустив продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах 1

Як купити

Щоб миттєво поповнити свою валютну картку або рахунок, достатньо авторизуватися в терміналі за допомогою будь-якої картки банку.

Далі вибрати меню «Банківські послуги» –> «Обмін валют», обрати потрібну валюту, номінал і картку для зарахування коштів.

У терміналах самообслуговування ПриватБанк продає валюту за безготівковим курсом.

Який курс

17 квітня по картковому курсу можна купити:

$1 за 26,9542

€1 за 30,4878

ПриватБанк запустив продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах 2

З 7 лютого 2019 року в терміналах самообслуговування ПриватБанку працює послуга купівлі готівкової іноземної валюти із зарахуванням гривні на картку або банківський рахунок.

У той день набув чинності закон «Про валюту та валютні операції».

Про що закон

Читайте також: Чайові карткою: Приватбанк запустив нову послугу

Надається можливість населенню проводити операції з онлайн-купівлі іноземної валюти та банківських металів на суму до 150 тисяч гривень.

Вже у перший день дії нового закону клієнти почали активно користуватися послугою онлайн-купівлі валюти. Було здійснено кілька мільйонів платежів.

Через Приват24

Також можна купити та продати валюту у Приват24 за допомогою валютної картки.

ПриватБанк запустив продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах 3

Онлайн-купівля валюти через інтернет-банкінги і мобільні додатки є доступною громадянам у режимі 24/7.

Джерело: ПриватБанк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: