fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Додаток з аудіокнигами українською: слухати Жадана, Дереша та хрестоматію для ЗНО

Dodatok z audioknygamy ukraїnśkoju: sluhaty Žadana, Dereša ta hrestomatiju dlja ZNO
Вже доступно 40 книг переважно художнього напряму та написані українською мовою. Окремі книги будуть безкоштовними.
Vže dostupno 40 knyg perevažno hudožńogo naprjamu ta napysani ukraїnśkoju movoju. Okremi knygy buduť bezkoštovnymy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українці запустили мобільний додаток Абук. У ньому можна купити та слухати аудіоверсії книг українських видавництв. Додаток має власний плеєр, файли в ньому захищені від піратства. Про це AIN.UA розповіла директор Абук Марія Помазан. Що можна послухати. Наразі доступні 40 книг. Вже можна послухати книги Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Василя Шкляра, Любка Дереша, Сергія Лойко, Люко Дашвар та інших популярних письменників. Також проект випустив аудіоверсію хрестоматії для підготовки до ЗНО з української літератури, впорядкованою Олександром Авраменко. Найближчим часом додаток поповниться аудіоверсіями перекладів бізнес-літератури, дитячими книгами, лекціями та аудіожурналами. Яка ціна. Ціни складають від 55 до 135 грн. Окремі книги будуть безкоштовними або у випадку з магазином Google Play, який не дозволяє виставляти безкоштовні товари, будуть коштувати 5,5 грн. Платити за книги можна безпосередньо через Google Play або App Store, без додаткових реквізитів - таким чином Абук гарантує безпеку платежів. Подальші плани. У бібліотеці будуть переважно книги українською мовою, але будуть винятки. Наприклад, вже зараз можна прослухати книгу Сергія Лойко Рейс, яку автор начитав мовою оригіналу – російською. Абук має власне видавництво, яке самостійно записує аудіокниги на партнерських студіях – їх начитують автори, досвідчені диктори або актори театру і кіно. Цільова аудиторія стартапу – сучасні українці, в тому числі емігранти. Додаток можна завантажити для Android і iOS.
Реклама 👇 Замовити

Українці запустили мобільний додаток «Абук».

У ньому можна купити та слухати аудіоверсії книг українських видавництв. Додаток має власний плеєр, файли в ньому захищені від піратства. Про це AIN.UA розповіла директор «Абук» Марія Помазан.

Що можна послухати

Наразі доступні 40 книг. Вже можна послухати книги Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Василя Шкляра, Любка Дереша, Сергія Лойко, Люко Дашвар та інших популярних письменників.

Також проект випустив аудіоверсію хрестоматії для підготовки до ЗНО з української літератури, впорядкованою Олександром Авраменко.

Додаток з аудіокнигами українською: слухати Жадана, Дереша та хрестоматію для ЗНО 1

Найближчим часом додаток поповниться аудіоверсіями перекладів бізнес-літератури, дитячими книгами, лекціями та аудіожурналами.

Яка ціна

Ціни складають від 55 до 135 грн. Окремі книги будуть безкоштовними або у випадку з магазином Google Play, який не дозволяє виставляти безкоштовні товари, будуть коштувати 5,5 грн.

Платити за книги можна безпосередньо через Google Play або App Store, без додаткових реквізитів – таким чином «Абук» гарантує безпеку платежів.

Додаток з аудіокнигами українською: слухати Жадана, Дереша та хрестоматію для ЗНО 2

Подальші плани

У бібліотеці будуть переважно книги українською мовою, але будуть винятки. Наприклад, вже зараз можна прослухати книгу Сергія Лойко «Рейс», яку автор начитав мовою оригіналу – російською.

«Абук» має власне видавництво, яке самостійно записує аудіокниги на партнерських студіях – їх начитують автори, досвідчені диктори або актори театру і кіно.

Цільова аудиторія стартапу – сучасні українці, в тому числі емігранти.

Додаток можна завантажити для Android і iOS.

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: