fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Науковці порахували ймовірність виживання героїв «Гри престолів»

Naukovci porahuvaly jmovirnisť vyžyvannja geroїv «Gry prestoliv»
Найбільші шанси на виживання у Дейнеріс, а найменші – у Бронна.
Najbiľši šansy na vyžyvannja u Dejneris, a najmenši – u Bronna.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда фахівців з Мюнхенського технічного університету використала машинне навчання, щоб передбачити подальшу долю персонажів серіалу. Як проходило дослідження. Інформація про героїв збиралася приблизно так само, як це робиться для медичних досліджень. Тільки замість даних про куріння або регулярних тренуваннях у систему додавалося: на якій стороні бореться персонаж, з ким він перебуває у шлюбі та хто його союзники. Важливою виявилася також локація. Автори дослідження орієнтувалися не тільки на закони реального світу, а й на закони драматургії. За допомогою фанатських думок вчені порахували, наскільки важливим для сюжету є той чи інший герой. Результати. Зясувалося, що приналежність до роду Баратеонів підвищує шанс смерті на 5%, а у Ланністерів цей показник, навпаки, нижче середнього на 45%. Висновки за всіма основними персонажами можна подивитися на офіційному сайті проекту. Низька ймовірність смерті. Дейнеріс Таргарієн – 0,9% Тиріон Ланністер – 2,5% Варіс – 3,2% Семвел Тарлі – 3,3% Високі шанси. Бронн – 93,5% Григор Кліган – 80,3% Санса Старк – 73,3% Бран Старк – 57,8% Минуле дослідження . Читатйте також: Король Ночі з Гри престолів приїде до Києва на Comic Con. У 2016 році Мюнхенський університет проводив аналогічне дослідження, де передрік швидку смерть Томмену Баратеону (97%), Станнісу Баратеону(96%), Дейнеріс Таргарієн (95%), Давосу (91%) і Мізинцю (91%). Троє з них дійсно померли. Помилку у випадку з Дейнеріс автори дослідження повязують зі зміною провідного автора.
Реклама 👇 Замовити

Команда фахівців з Мюнхенського технічного університету використала машинне навчання, щоб передбачити подальшу долю персонажів серіалу.

Як проходило дослідження

Інформація про героїв збиралася приблизно так само, як це робиться для медичних досліджень. Тільки замість даних про куріння або регулярних тренуваннях у систему додавалося: на якій стороні бореться персонаж, з ким він перебуває у шлюбі та хто його союзники.

Важливою виявилася також локація.

Науковці порахували ймовірність виживання героїв «Гри престолів» 1

Автори дослідження орієнтувалися не тільки на закони реального світу, а й на закони драматургії. За допомогою фанатських думок вчені порахували, наскільки важливим для сюжету є той чи інший герой.

Результати

З’ясувалося, що приналежність до роду Баратеонів підвищує шанс смерті на 5%, а у Ланністерів цей показник, навпаки, нижче середнього на 45%.

Висновки за всіма основними персонажами можна подивитися на офіційному сайті проекту.

Низька ймовірність смерті

Науковці порахували ймовірність виживання героїв «Гри престолів» 2

Дейнеріс Таргарієн – 0,9%
Тиріон Ланністер – 2,5%
Варіс – 3,2%
Семвел Тарлі – 3,3%

Високі шанси

Науковці порахували ймовірність виживання героїв «Гри престолів» 3

Бронн – 93,5%
Григор Кліган – 80,3%
Санса Старк – 73,3%
Бран Старк – 57,8%

Минуле дослідження

Читайте також: Король Ночі з «Гри престолів» приїде до Києва на Comic Con

У 2016 році Мюнхенський університет проводив аналогічне дослідження, де передрік швидку смерть Томмену Баратеону (97%), Станнісу Баратеону(96%), Дейнеріс Таргарієн (95%), Давосу (91%) і Мізинцю (91%).

Троє з них дійсно померли.

Помилку у випадку з Дейнеріс автори дослідження пов’язують зі зміною провідного автора.

Джерело: Got

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: