fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу

Kyїv uvijšov do top-35 najbiľšyh startap-mist svitu
Столиця України випередила такі великі екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень та Дублін
Stolycja Ukraїny vyperedyla taki velyki ekosystemy, jak Geľsinki, Mjunhen, Šeńčžeń ta Dublin
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  StartupBlink оновив інтерактивну світову стартап-мапу. Київ зайняв 34 місце з більше ніж 1000 міст. Далі серед українських міст йдуть Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) та Дніпро (561). У столиці нарахували 321 стартап. У попередньому рейтингу Київ займав 63 місце. Що з Україною. Україна піднялася на чотири позиції й зайняла 31 місце. Це перше велике оновлення мапи з 2017 року. Партнером StartupBlink в Україні виступив інноваційний парк UNIT.City. Як рахували. Позиція країни в рейтингу залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. Позиція міста – від того, наскільки сильна екосистема та заснована на власному алгоритмі авторів звіту. Додавати стартапи та організації можна самостійно та безкоштовно, але всі проходять обовязкову верифікацію. Два роки тому ми поставили перед собою мету – допомогти Києву потрапити в топ-20 стартап-міст світу. У січні ми презентували гайд по українській tech-екосистемі. І ця робота допомогла нам добре представити Україну та просунути Київ в 35 топових екосистем світу (з 1000). Макс Яковер. CEO та керівний партнер UNIT.City. Ситуація у світі. Глобально – без змін. Серед міст перші три місця, як і раніше утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон. Серед країн – США, Великобританія та Канада. Читатйте також: Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій. Мапа StartupBlink створена на основі Google Maps. Всього на ній відзначено понад 62 тисячі стартапів. У базі зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших платформ. Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях та місцях розташування, а акселератори – за кількістю грошей, які пропонуються стартапам.
Реклама 👇 Замовити

StartupBlink оновив інтерактивну світову стартап-мапу. Київ зайняв 34 місце з більше ніж 1000 міст. Далі серед українських міст йдуть Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) та Дніпро (561).

У столиці нарахували 321 стартап. У попередньому рейтингу Київ займав 63 місце.

Що з Україною

Україна піднялася на чотири позиції й зайняла 31 місце. Це перше велике оновлення мапи з 2017 року. Партнером StartupBlink в Україні виступив інноваційний парк UNIT.City.

Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу 1

Як рахували

Позиція країни в рейтингу залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми.

Позиція міста – від того, наскільки сильна екосистема та заснована на власному алгоритмі авторів звіту. Додавати стартапи та організації можна самостійно та безкоштовно, але всі проходять обов’язкову верифікацію.

Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу 2

Два роки тому ми поставили перед собою мету – допомогти Києву потрапити в топ-20 стартап-міст світу. У січні ми презентували гайд по українській tech-екосистемі. І ця робота допомогла нам добре представити Україну та просунути Київ в 35 топових екосистем світу (з 1000)

Макс Яковер, CEO та керівний партнер UNIT.City

Ситуація у світі

Глобально – без змін. Серед міст перші три місця, як і раніше утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон. Серед країн – США, Великобританія та Канада.

Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу 3

Читайте також: Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій

Мапа StartupBlink створена на основі Google Maps. Всього на ній відзначено понад 62 тисячі стартапів. У базі зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших платформ.

Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях та місцях розташування, а акселератори – за кількістю грошей, які пропонуються стартапам.

Джерело: UNIT.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: