fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Банкрутство фізичних осіб — Порошенко підписав закон, що полегшить виплату кредитів

💰 Bankrutstvo fizyčnyh osib — Porošenko pidpysav zakon, ščo polegšyť vyplatu kredytiv
Закон дозволяє фізичним особам оголошувати про власне банкрутство та відновлювати умови платоспроможності за кредитами.
Zakon dozvoljaje fizyčnym osobam ogološuvaty pro vlasne bankrutstvo ta vidnovljuvaty umovy platospromožnosti za kredytamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кодекс по процедурах банкрутства складається з двох частин: Корпоративне банкрутство і Відновлення платоспроможності фізичної особи. Про що закон. Найголовніше — тепер банкрутом може стати фізична особа. Процедура банкрутства допоможе боржнику вийти зі скрутного положення через суд, який має захистити від тиску кредиторів та створити умови для погашення заборгованості. Завдяки новому закону людина зможе отримати захист та адекватні умови повернення заборгованності, а кредитор — гарантію того, що отримає свої кошти. . Найважливіше. завдяки процедурі банкрутства фізособа зможе очистити свою кредитну історію. ініціювати процедуру банкрутства зможе тільки боржник, кредитор не матиме такої можливості; у межах банкрутства неможливо буде відібрати єдине житло боржника (квартира до 60 квадратних метрів або будинок до 120 квадратних метрів), а також кошти на пенсійних рахунках або у фондах соціального страхування; приховування доходів і активів буде підставою для відмови у списанні боргу; пропозиція надати забезпеченим кредиторам право ініціювати справу про банкрутство, передбачити можливість участі забезпечених кредиторів у голосуванні під час прийняття рішень. Читатйте також: В Україні фізичні особи зможуть подавати на банкрутство та реструктуризацію боргу. Окрім цього, удосконалили процедури також для підприємств. Головна новаторська ідея кодексу в тому, щоб підприємства могли результативно входити в санацію і виходити з неї, щоб банкрутство було захистом від кредиторів – так, як це відбувається у всьому цивілізованому світі, — зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Кодекс по процедурах банкрутства складається з двох частин: «Корпоративне банкрутство» і «Відновлення платоспроможності фізичної особи».

Про що закон

Найголовніше — тепер банкрутом може стати фізична особа. Процедура банкрутства допоможе боржнику вийти зі скрутного положення через суд, який має захистити від тиску кредиторів та створити умови для погашення заборгованості.

Завдяки новому закону людина зможе отримати захист та адекватні умови повернення заборгованності, а кредитор — гарантію того, що отримає свої кошти.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
💰 Банкрутство фізичних осіб — Порошенко підписав закон, що полегшить виплату кредитів 1
Найважливіше
  • завдяки процедурі банкрутства фізособа зможе очистити свою кредитну історію.
  • ініціювати процедуру банкрутства зможе тільки боржник, кредитор не матиме такої можливості;
  • у межах банкрутства неможливо буде відібрати єдине житло боржника (квартира до 60 квадратних метрів або будинок до 120 квадратних метрів), а також кошти на пенсійних рахунках або у фондах соціального страхування;
  • приховування доходів і активів буде підставою для відмови у списанні боргу;
  • пропозиція надати забезпеченим кредиторам право ініціювати справу про банкрутство, передбачити можливість участі забезпечених кредиторів у голосуванні під час прийняття рішень.
Читайте також: В Україні фізичні особи зможуть подавати на банкрутство та реструктуризацію боргу

Окрім цього, удосконалили процедури також для підприємств.

«Головна новаторська ідея кодексу в тому, щоб підприємства могли результативно входити в санацію і виходити з неї, щоб банкрутство було захистом від кредиторів – так, як це відбувається у всьому цивілізованому світі», — зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Теґи: закони
Джерело: Еспресо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: