fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Київщині відкрили нову астрономічну обсерваторію

Na Kyїvščyni vidkryly novu astronomičnu observatoriju

Вона спостерігатиме за штучними супутниками Землі.

Vona sposterigatyme za štučnymy suputnykamy Zemli.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обсерваторія допомагатиме Національному центру управління та випробувань космічних засобів здійснювати спостереження за 12 тисячами космічних об’єктів. Чим займатиметься обсерваторія. Основним призначенням відкритої астрономічної обсерваторії стане спостереження за штучними супутниками Землі. Також запущено в експлуатації систему Збруч, яка здійснює контроль за космічними об’єктами, що перебувають на орбіті. Одним з таких обєктів є космічне сміття, яке становить потенційну загрозу. Які ще обсерваторії є в Україні. Читатйте також: На горі Піп Іван у Карпатах відновлять обсерваторію. У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів розповіли, що в Україні подібних астрономічних обсерваторій є декілька і усі вони мають різні завдання. Деякі мають можливість отримувати інформацію про конкретне призначення кожного космічного об’єкта, інші – оперативно проводити оцінку його можливостей з точки зору потенційних загроз. Також вони здатні формувати наказ для ударних систем високоточної зброї.
Реклама 👇 Замовити

Обсерваторія допомагатиме Національному центру управління та випробувань космічних засобів здійснювати спостереження за 12 тисячами космічних об’єктів.

Чим займатиметься обсерваторія

Основним призначенням відкритої астрономічної обсерваторії стане спостереження за штучними супутниками Землі.

Також запущено в експлуатації систему «Збруч», яка здійснює контроль за космічними об’єктами, що перебувають на орбіті. Одним з таких об’єктів є космічне сміття, яке становить потенційну загрозу.

На Київщині відкрили нову астрономічну обсерваторію 1

Які ще обсерваторії є в Україні

Читайте також: На горі Піп Іван у Карпатах відновлять обсерваторію

У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів розповіли, що в Україні подібних астрономічних обсерваторій є декілька і усі вони мають різні завдання.

Деякі мають можливість отримувати інформацію про конкретне призначення кожного космічного об’єкта, інші – оперативно проводити оцінку його можливостей з точки зору потенційних загроз.

Також вони здатні формувати «наказ» для ударних систем високоточної зброї.

Джерело: Міноборони

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: