fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Безпритульні тварини – вірні друзі: фотопроект, до якого може долучитися кожен

Bezprytuľni tvaryny – virni druzi: fotoproekt, do jakogo može dolučytysja kožen
Veteran Hub, Патрульна Поліція та Благодійний фонд «Happy paw» об’єдналися у спільному проекті, який показує, що безпритульні тварини такі ж, як інші.
Veteran Hub, Patruľna Policija ta Blagodijnyj fond «Happy paw» ob’jednalysja u spiľnomu proekti, jakyj pokazuje, ščo bezprytuľni tvaryny taki ž, jak inši.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гасло проекту – цитата з пісні гурту Metallica #nothing_else_matters. Організації вирішили на реальних історіях людей показати, що люди, які вже взяли безпритульних тварин, щасливі з ними. Історії проекту абсолютно різні, у героїв різні професії, спосіб життя та звички. Однак їх обєднує одне рішення – дати тваринам шанс на щасливу родину. Олександр Ярмак, Ганна та Соня. Першими героями стали український музикант Олександр Ярмак, його дружина Ганна та Соня, яку подружжя взяло з вулиці. Взимку Ганна знайшла 10 цуценят, яких залишили в коробці, та влаштувала їх в родини, а ось Соня залишалася сама. Перед Новим роком Олександр з дружиною вирішили забрати Соню в сім’ю. У них не було перестороги щодо цього вибору. Музикант впевнений, тварини з вулиці дуже потребують турботи та любові. Юра та Інді. Наступними героями проекту є ветеран Юра та його музична собака Інді, яку він знайшов під мостом і забрав до себе. Для фото цих двох майже неможливо зловити, бо Інді дуже швидка та непосидюча. Юра має чималий досвід спілкування з безпритульними тваринами, тому позбавлений стереотипів про те, що вони інакші. Хлопець додає, що така тварина точно буде любити господаря як ніхто інший та зможе стати вірним другом. Аня та Кука. Поліцейська Аня та її пес Кокос або просто Кука – це ще одна родина та учасники проекту. На їхніх спільних фото видно, як сильно Кокос щасливий, що є людина, яка вважає його другом. Аня фактично врятувала пса від чуми. Після цього вже не змогла віддати іншому хазяїну. Сьогодні Кокос здоровий та щасливий, так само як і його володарка. Долучитися може кожен. Проект Veteran Hub, Патрульної Поліції та Happy paw допоміг дізнатися про реальних людей, частиною життя яких стали домашні улюбленці, які колись не мали дому та господаря. Ці люди на своєму прикладі показали, що безпритульних тварин не треба боятися. Організатори впевнені, що таких історій дуже багато і хочуть, щоб про них дізналося якомога більше людей. Саме тому пропонують кожному, хто взяв до себе безпритульну тварину, розповісти власну історію з хештегом #nothing_else_matters. Найкращі вони опублікують у себе в соцмережах, а серед авторів розіграють фотосесію з улюбленцем від фотографа-анімаліста – Ellina Balioz.
15.04.2019,13:49
0
Микита Завілінський
Реклама 👇 Замовити

Гасло проекту – цитата з пісні гурту Metallica #nothing_else_matters.

Організації вирішили на реальних історіях людей показати, що люди, які вже взяли безпритульних тварин, щасливі з ними.

Історії проекту абсолютно різні, у героїв різні професії, спосіб життя та звички. Однак їх об’єднує одне рішення – дати тваринам шанс на щасливу родину.

Олександр Ярмак, Ганна та Соня

Першими героями стали український музикант Олександр Ярмак, його дружина Ганна та Соня, яку подружжя взяло з вулиці.

Взимку Ганна знайшла 10 цуценят, яких залишили в коробці, та влаштувала їх в родини, а ось Соня залишалася сама. Перед Новим роком Олександр з дружиною вирішили забрати Соню в сім’ю. У них не було перестороги щодо цього вибору.

Безпритульні тварини – вірні друзі: фотопроект, до якого може долучитися кожен 1

Музикант впевнений, тварини з вулиці дуже потребують турботи та любові.

Юра та Інді

Наступними героями проекту є ветеран Юра та його музична собака Інді, яку він знайшов під мостом і забрав до себе. Для фото цих двох майже неможливо зловити, бо Інді дуже швидка та непосидюча. Юра має чималий досвід спілкування з безпритульними тваринами, тому позбавлений стереотипів про те, що вони інакші.

Безпритульні тварини – вірні друзі: фотопроект, до якого може долучитися кожен 2

Хлопець додає, що така тварина точно буде любити господаря як ніхто інший та зможе стати вірним другом.

Аня та Кука

Поліцейська Аня та її пес Кокос або просто Кука – це ще одна родина та учасники проекту. На їхніх спільних фото видно, як сильно Кокос щасливий, що є людина, яка вважає його другом. Аня фактично врятувала пса від чуми. Після цього вже не змогла віддати іншому хазяїну.

Безпритульні тварини – вірні друзі: фотопроект, до якого може долучитися кожен 3

Сьогодні Кокос здоровий та щасливий, так само як і його володарка.

Долучитися може кожен

Проект Veteran Hub, Патрульної Поліції та «Happy paw» допоміг дізнатися про реальних людей, частиною життя яких стали домашні улюбленці, які колись не мали дому та господаря. Ці люди на своєму прикладі показали, що безпритульних тварин не треба боятися.

Організатори впевнені, що таких історій дуже багато і хочуть, щоб про них дізналося якомога більше людей. Саме тому пропонують кожному, хто взяв до себе безпритульну тварину, розповісти власну історію з хештегом #nothing_else_matters.

Найкращі вони опублікують у себе в соцмережах, а серед авторів розіграють фотосесію з улюбленцем від фотографа-анімаліста – Ellina Balioz.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: