fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні дозволили використовувати смартфони замість касового апарату

V Ukraїni dozvolyly vykorystovuvaty smartfony zamisť kasovogo aparatu
Експериментальний проект триватиме до кінця 2019 року.
Eksperymentaľnyj proekt tryvatyme do kincja 2019 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Державна фіскальна служба включила до реєстру 8 новітніх моделей касових апаратів. Про це повідомляє прес-служба ДФС. До цього переліку увійшли новітні моделі 7 вітчизняних компаній  та система Електронний чек, яка була розроблена Державною фіскальною службою. Про Електронний чек. Нагадаємо, у вересні 2018 року ДФС запустила в тестовому режимі інформаційну систему для онлайн-реєстрації розрахункових операцій E-Receipt, яка дозволяє платникам зареєструвати касу і касирів в режимі онлайн. Сутність системи Електронний чек полягає у впровадженні альтернативного технологічного рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі без застосування традиційних реєстраторів (РРО). Система може бути встановлена на будь-який пристрій — персональний комп’ютер, планшет чи смартфон. Електронний чек реєструється у системі ДФС та доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій продавця. Читатйте також: ПриватБанк запускає віртуальні POS-термінали для підприємців та малого бізнесу. Інформація про фіскальний номер чека і його QR-код зберігається в Е-Receipt і буде доступна для перегляду в Електронному кабінеті платника як продавцям, так і покупцям. Нові апарати будуть використовуватися у сфері торгівлі, громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти і перевезення пасажирів. Експериментальний проект триватиме до кінця 2019 року.
Реклама 👇 Замовити

Державна фіскальна служба включила до реєстру 8 новітніх моделей касових апаратів.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

До цього переліку увійшли новітні моделі 7 вітчизняних компаній  та система «Електронний чек», яка була розроблена Державною фіскальною службою.

Про «Електронний чек»

Нагадаємо, у вересні 2018 року ДФС запустилаВ Україні дозволили використовувати смартфони замість касового апарату 1ДФС запустила тестову версію електронного чека і його перевірку в е-кабінеті в тестовому режимі інформаційну систему для онлайн-реєстрації розрахункових операцій E-Receipt, яка дозволяє платникам зареєструвати касу і касирів в режимі онлайн.

Сутність системи «Електронний чек» полягає у впровадженні альтернативного технологічного рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі без застосування традиційних реєстраторів (РРО).

Система може бути встановлена на будь-який пристрій — персональний комп’ютер, планшет чи смартфон.

В Україні дозволили використовувати смартфони замість касового апарату 2

Електронний чек реєструється у системі ДФС та доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій продавця.

Читайте також: ПриватБанк запускає віртуальні POS-термінали для підприємців та малого бізнесу

Інформація про фіскальний номер чека і його QR-код зберігається в Е-Receipt і буде доступна для перегляду в «Електронному кабінеті платника» як продавцям, так і покупцям.

Нові апарати будуть використовуватися у сфері торгівлі, громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти і перевезення пасажирів.

Експериментальний проект триватиме до кінця 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: