fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Природу України показали у документальному проекті «Наша планета» від Netflix

Pryrodu Ukraїny pokazaly u dokumentaľnomu proekti «Naša planeta» vid Netflix
У фінальному епізоді «Нашої планети» розповідається про приклад дивовижного відновлення дикої природи після техногенної катастрофи у Чорнобилі.
U finaľnomu epizodi «Našoї planety» rozpovidajeťsja pro pryklad dyvovyžnogo vidnovlennja dykoї pryrody pislja tehnogennoї katastrofy u Čornobyli.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Усі серії проекту доступні з 5 квітня на Netflix. Зйомки Нашої планети відбувалися на всіх континентах світу протягом 4 років. Більш як 600 членів команди під час 3,5 тисяч знімальних днів побували у 50 країнах. Вони зафільмували різноманітні середовища – від арктичних пустель та містичних океанічних глибин до широких просторів Африки та джунглів Південної Америки. Чорнобиль – дивовижне відновлення природи. Останній епізод розповідає про дивовижне відновлення дикої природи в Європі. Це відбувається у зоні радіоактивного відчуження навколо Чорнобиля. 20 років тому з тих місць евакуювали 100 тисяч людей. Наразі зона відчуження має унікальні популяції тварин, подібні до тих, що спостерігалися в диких районах Європи. У Чорнобилі більше диких тварин, ніж у навколишніх природних заповідниках або національних парках. Бізони, лосі та олені блукають серед руїн будівель, а вовки та рисі патрулюють ліс, що відродився в колишніх передмістях. Перегляд проекту Наша планета – це унікальна можливість для глядачів стати частиною величезної та неповторною природної краси, побачити та познайомитися з приголомшливими представниками флори та фауни. https://www.youtube.com/watch?v=aETNYyrqNYE&t=1s&frags=pl%2Cwn Читатйте також: Netflix випустить інтерактивний серіал: вижити у дикій природі з Бер Гріллзом. Станьте свідками приголомшливих чудес світу, а також дізнайтеся, як людство намагається зберегти первісні місця і дивовижні за красою ландшафти.
Реклама 👇 Замовити

Усі серії проекту доступні з 5 квітня на Netflix.

Зйомки «Нашої планети» відбувалися на всіх континентах світу протягом 4 років. Більш як 600 членів команди під час 3,5 тисяч знімальних днів побували у 50 країнах.

Вони зафільмували різноманітні середовища – від арктичних пустель та містичних океанічних глибин до широких просторів Африки та джунглів Південної Америки.

Чорнобиль – дивовижне відновлення природи

Останній епізод розповідає про дивовижне відновлення дикої природи в Європі. Це відбувається у зоні радіоактивного відчуження навколо Чорнобиля. 20 років тому з тих місць евакуювали 100 тисяч людей.

Наразі зона відчуження має унікальні популяції тварин, подібні до тих, що спостерігалися в диких районах Європи.

Природу України показали у документальному проекті «Наша планета» від Netflix 1

У Чорнобилі більше диких тварин, ніж у навколишніх природних заповідниках або національних парках.

Бізони, лосі та олені блукають серед руїн будівель, а вовки та рисі патрулюють ліс, що відродився в колишніх передмістях.

01/ 04

Перегляд проекту «Наша планета» – це унікальна можливість для глядачів стати частиною величезної та неповторною природної краси, побачити та познайомитися з приголомшливими представниками флори та фауни.

Читайте також: Netflix випустить інтерактивний серіал: вижити у дикій природі з Бер Гріллзом

Станьте свідками приголомшливих чудес світу, а також дізнайтеся, як людство намагається зберегти первісні місця і дивовижні за красою ландшафти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: