fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати

Z 1 lystopada kyїvśke metro vidmovyťsja vid žetoniv: ščo treba znaty
Розповідаємо про п'ять електронних способів оплати, якими можна буде скористатися у київському метрополітені.
Rozpovidajemo pro p'jať elektronnyh sposobiv oplaty, jakymy možna bude skorystatysja u kyїvśkomu metropoliteni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  31 жовтня стане останнім днем користування жетонами у столичній підземці. Далі оплатити проїзд можна буде лише за допомогою електронних засобів оплати. Які електронні способи оплати існують. безконтактна картка метро; проїзний; карта киянина; електронний квиток; банківська картка. Що таке електронний квиток. Картка Kyiv Smart Card є ключем доступу до облікового запису у систему єдиного електронного квитка. Куплена карта прив’язується до особистого кабінету користувача. Він може поповнювати або купувати поїздки. Після цього Kyiv Smart Card використовується у всіх видах громадського транспорту, де встановлені валідатори для зчитування таких карток. Просто прикладаєте картку і спокійно їдете, не шукаючи кондуктора. Електронний квиток поверненню не підлягає. Про усі способи купівлі квитка Na chasi вже розповідав у своєму матеріалі. Необхідна лише одна поїздка, що робити. Для гостей столиці замість жетонів і одноразових квитків у громадському транспорті діятимуть квитки з QR-кодами. Теж єдині для всіх видів транспорту. Їх можна буде придбати у спеціальних боксах, а також в касах метрополітену та Київпастрансу. Ще один спосіб – це картка метро. При поповненні на 50 поїздок кожна коштуватиме ₴6,5. Термін дії картки 1 рік після кожного використання (подовжується автоматично). Після використання поїздок робочу картку можна повернути у будь-яку касу та отримати назад заставну вартість. Поповнювати картку метро можна готівкою в автоматах на кожній станції, а також банківською карткою або готівкою у будь-якій касі. Яка вартість . Вартість разового проїзду в усіх видах комунального транспорту становитиме, як і зараз, ₴8. Проте, якщо поповнити картку на велику кількість поїздок, то вартість буде нижчою. наприклад, при поповненні на 50 поїздок, вартість разового проїзду становитиме вже ₴6,5. Якщо є пільги. Читатйте також: Як купити електронний квиток у Приват24 або кіосках. Пільговики столиці користуються підземкою виключно за Карткою киянина (рішення Київради, яка встановлює пільги міста та механізми їх використання). Загальнодержавні категорії будуть проходити через ручний контроль з оригіналом посвідчення (довідки, навіть нотаріально завірені, не є підставою для безкоштовного проїзду). Усі категорії можна проглянути за посиланням. Умови для дітей. Діти до 7 років мають право безкоштовного проїзду. Таке право також мають школярі столиці, але виключно за наявності учнівського квитка. Учні інших міст оплачують проїзд на загальних підставах.
Реклама 👇 Замовити

31 жовтня стане останнім днем користування жетонами у столичній підземці. Далі оплатити проїзд можна буде лише за допомогою електронних засобів оплати.

Які електронні способи оплати існують

  • безконтактна картка метро;
  • проїзний;
  • карта киянина;
  • електронний квиток;
  • банківська картка.

Що таке електронний квиток

Картка Kyiv Smart Card є ключем доступу до облікового запису у систему єдиного електронного квитка. Куплена карта прив’язується до особистого кабінету користувача. Він може поповнювати або купувати поїздки.

Після цього Kyiv Smart Card використовується у всіх видах громадського транспорту, де встановлені валідатори для зчитування таких карток. Просто прикладаєте картку і спокійно їдете, не шукаючи кондуктора.

Електронний квиток поверненню не підлягає.

Про усі способи купівлі квитка Na chasi вже розповідав у своєму матеріаліЗ 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати 1Як купити електронний квиток у «Приват24» або кіосках.

З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати 2

Необхідна лише одна поїздка, що робити

Для гостей столиці замість жетонів і одноразових квитків у громадському транспорті діятимуть квитки з QR-кодами. Теж єдині для всіх видів транспорту. Їх можна буде придбати у спеціальних боксах, а також в касах метрополітену та «Київпастрансу».

З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати 3

Ще один спосіб – це картка метро. При поповненні на 50 поїздок кожна коштуватиме 6,5. Термін дії картки 1 рік після кожного використання (подовжується автоматично).

Після використання поїздок робочу картку можна повернути у будь-яку касу та отримати назад заставну вартість. Поповнювати картку метро можна готівкою в автоматах на кожній станції, а також банківською карткою або готівкою у будь-якій касі.

З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати 4

Яка вартість

Вартість разового проїзду в усіх видах комунального транспорту становитиме, як і зараз, 8. Проте, якщо поповнити картку на велику кількість поїздок, то вартість буде нижчою. наприклад, при поповненні на 50 поїздок, вартість разового проїзду становитиме вже 6,5.

З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати 5

Якщо є пільги

Читайте також: Як купити електронний квиток у «Приват24» або кіосках

Пільговики столиці користуються підземкою виключно за Карткою киянина (рішення Київради, яка встановлює пільги міста та механізми їх використання).

Загальнодержавні категорії будуть проходити через ручний контроль з оригіналом посвідчення (довідки, навіть нотаріально завірені, не є підставою для безкоштовного проїзду).

Усі категорії можна проглянути за посиланням.

Умови для дітей

Діти до 7 років мають право безкоштовного проїзду. Таке право також мають школярі столиці, але виключно за наявності учнівського квитка. Учні інших міст оплачують проїзд на загальних підставах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: