fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce

5 važlyvyh rečej pro cyfrovyj marketyng v ukraїnśkomu e-commerce
Компанія Promodo провела опитування 25 топ-менеджерів українських ecommerce- компаній, щоб дізнатися, як вони використовують цифровий маркетинг та наскільки він ефективний. Публікуємо найголовніше з дослідження. З повною версією можна ознайомитися на сайті Promodo.
Kompanija Promodo provela opytuvannja 25 top-menedžeriv ukraїnśkyh ecommerce- kompanij, ščob diznatysja, jak vony vykorystovujuť cyfrovyj marketyng ta naskiľky vin efektyvnyj. Publikujemo najgolovniše z doslidžennja. Z povnoju versijeju možna oznajomytysja na sajti Promodo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Абсолютна більшість опитаних ecommerce-компаній робить головний фокус на онлайн-каналах просування — причому, 44% таких взагалі покладаються, фактично, лише на них. З іншого боку, більше третини опитаних вважають офлайн-маркетинг не гіршим способом привабити клієнтів. 2. Обєднані зусилля — більшість має як власних маркетологів, так і контракти зі сторонніми агентствами. Що характерно, послугами маркетингу від фрілансерів користується лише 8% респондентів. 3. We need more clients. Українські інтернет-магазини не хочуть витрачатися на утримання покупців. Більшість маркетингових зусиль направлена на здобуття нових клієнтів замість того, щоб зацікавити тих, хто вже щось купував, придбати ще.   Значення Lifetime Value (LTV), яке показує, скільки грошей людина залишила в магазині за весь час, що є його клієнтом, не назвав у якості орієнтиру жоден з опитуваних топ-менеджерів. Це може свідчити про молодість ринку. На заході в сфері ecommerce основним показником у маркетингу вважають саме утримання клієнта, оскільки вартість приваблення нових набагато вища, ніж у нас. 4. Соціальні мережі не працюють?. Найменш прибутковим каналом топовий український ecommerce вважає соцмережі — так заявила майже третина опитуваних. Водночас, медійну рекламу найменш прибутковою назвала чверть респондентів. Це корелює і з думкою менеджерів щодо ефективності маркетингу у соцмережах — повністю задоволені результатами там лише 12,5%. 5. Чат-боти — новий чорний. З мобільними застосунками в 2019 році вже начебто розібралися, а от тренд чат-ботів лише починає набирати обертів. 64% респондентів вже мають або планують розробити власного чат-бота для підтримки клієнтів.
Реклама 👇 Замовити

Абсолютна більшість опитаних ecommerce-компаній робить головний фокус на онлайн-каналах просування — причому, 44% таких взагалі покладаються, фактично, лише на них. З іншого боку, більше третини опитаних вважають офлайн-маркетинг не гіршим способом привабити клієнтів.

5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce 1

2. Об'єднані зусилля — більшість має як власних маркетологів, так і контракти зі сторонніми агентствами

Що характерно, послугами маркетингу від фрілансерів користується лише 8% респондентів.

Marketing

3. We need more clients

Українські інтернет-магазини не хочуть витрачатися на утримання покупців. Більшість маркетингових зусиль направлена на здобуття нових клієнтів замість того, щоб зацікавити тих, хто вже щось купував, придбати ще.

5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce 2

 

Значення Lifetime Value (LTV), яке показує, скільки грошей людина залишила в магазині за весь час, що є його клієнтом, не назвав у якості орієнтиру жоден з опитуваних топ-менеджерів. Це може свідчити про молодість ринку. На заході в сфері ecommerce основним показником у маркетингу вважають саме утримання клієнта, оскільки вартість приваблення нових набагато вища, ніж у нас.

5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce 3

4. Соціальні мережі не працюють?

Найменш прибутковим каналом топовий український ecommerce вважає соцмережі5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce 4Facebook продовжує шалено зростати в Україні — так заявила майже третина опитуваних. Водночас, медійну рекламу найменш прибутковою назвала чверть респондентів.

5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce 5

Це корелює і з думкою менеджерів щодо ефективності маркетингу у соцмережах — повністю задоволені результатами там лише 12,5%.

5. Чат-боти — «новий чорний»

З мобільними застосунками в 2019 році вже начебто розібралися, а от тренд чат-ботів лише починає набирати обертів. 64% респондентів вже мають або планують розробити власного чат-бота для підтримки клієнтів.

5 важливих речей про цифровий маркетинг в українському e-commerce 6

Джерело: Promodo

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: