fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Патрульна поліція та Prometheus запускають онлайн-курс: самозахист і складання фоторобота

Patruľna policija ta Prometheus zapuskajuť onlajn-kurs: samozahyst i skladannja fotorobota
Українська патрульна поліція запустить онлайн-курс на платформі Prometheus. Слухачів навчатимуть прийомам самозахисту, навичкам першої допомоги і складанню фоторобота.
Ukraїnśka patruľna policija zapustyť onlajn-kurs na platformi Prometheus. Sluhačiv navčatymuť pryjomam samozahystu, navyčkam peršoї dopomogy i skladannju fotorobota.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чому запускають курс. Це частина комунікаційної стратегії Порядок - це ти!. Її мета – обєднати зусилля громадян і правоохоронців. Курс розробляли на основі дослідження мотивів українців, а також знань і навичок, які потрібні їм для допомоги правоохоронцям. Відповідне опитування провели в лютому серед аудиторії патрульної поліції в Facebook. У дослідженні взяли участь 5746 чоловік. Результати . 96,2% українців готові бути частиною правопорядку. 84% готові для цього дотримуватись правопорядку, а 82% з них повідомляти про правопорушення. Українці готові вчитися, щоб спільно з правоохоронцями бути справді значущою частиною порядку та безпеки. Згідно з національним опитуванням, для цього українцям необхідно: Чого будуть навчати . У програму увійшли такі теми: основи права; навички надання першої допомоги; основи самозахисту; навички роботи з агресією; психологія застосування сили; навички складання фоторобота; володіння засобами самооборони; психологічні аспекти використання засобів самооборони; як підтримувати фізичну форму; робота в патрулі – як виглядає робочий день патрульного. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=r8TtkRXj6F4 Читатйте також: МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися. Викладачами стануть патрульні, психологи і фахівці зі самооборони. Тривалість курсу – два тижні. Після успішного виконання всіх завдань можна отримати сертифікат від  Prometheus. Яка вартість. Курс повністю безкоштовний. Його обіцяють запустити вже у листопаді 2019 року. Записатись на нього можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Чому запускають курс

Це частина комунікаційної стратегії «Порядок – це ти!». Її мета – об’єднати зусилля громадян і правоохоронців. Курс розробляли на основі дослідження мотивів українців, а також знань і навичок, які потрібні їм для допомоги правоохоронцям.

Відповідне опитування провели в лютому серед аудиторії патрульної поліції в Facebook. У дослідженні взяли участь 5746 чоловік.

Результати

96,2% українців готові бути частиною правопорядку. 84% готові для цього дотримуватись правопорядку, а 82% з них повідомляти про правопорушення.

Українці готові вчитися, щоб спільно з правоохоронцями бути справді значущою частиною порядку та безпеки. Згідно з національним опитуванням, для цього українцям необхідно:

Патрульна поліція та Prometheus запускають онлайн-курс: самозахист і складання фоторобота 1

Чого будуть навчати

У програму увійшли такі теми:

  • основи права;
  • навички надання першої допомоги;
  • основи самозахисту;
  • навички роботи з агресією;
  • психологія застосування сили;
  • навички складання фоторобота;
  • володіння засобами самооборони;
  • психологічні аспекти використання засобів самооборони;
  • як підтримувати фізичну форму;
  • робота в патрулі – як виглядає робочий день патрульного.

Читайте також: МОЗ запустив безкоштовні медичні онлайн-курси: як на них записатися

Викладачами стануть патрульні, психологи і фахівці зі самооборони.

Тривалість курсу – два тижні. Після успішного виконання всіх завдань можна отримати сертифікат від  Prometheus.

Яка вартість

Курс повністю безкоштовний. Його обіцяють запустити вже у листопаді 2019 року. Записатись на нього можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: