fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ГогольFest: голова Гоголя на Південному вокзалі та арт-потяг

GogoľFest: golova Gogolja na Pivdennomu vokzali ta art-potjag
Цьогоріч ГогольFest проходить у Маріуполі з 26 квітня по 1 травня. Організатори спеціально створили перший фестивальний поїзд у Європі, який доставить відвідувачів до місця проведення.
Cogorič GogoľFest prohodyť u Mariupoli z 26 kvitnja po 1 travnja. Organizatory speciaľno stvoryly peršyj festyvaľnyj poїzd u Jevropi, jakyj dostavyť vidviduvačiv do miscja provedennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На Південному вокзалі у Києві встановили гігантську голову письменника Миколи Гоголя – символ фестивалю. Це триметрова скульптура, яка зроблена з перфорованого металу для перформансу на відкриття фестивалю у 2008 році. У цьому році група фастівських художників Colo team на чолі з Антоном Штомпелі та Олександром Харченко відродили інсталяцію спеціально для ГогольFest в Маріуполі. Цього року Микола Васильович зявився на Південному вокзалі з нагоди ГогольTrain – першого в Європі арт-потягу, який 26 квітня відправиться з Києва в Маріуполь на Startup ГогольFest 2019. ГогольTrain. Це 10-вагонний арт-поїзд від організаторів Startup ГогольFest. На ньому можна буде дістатися до фестивалю з Києва, Дніпра, Запоріжжя та ще кількох невеликих населених пунктів по маршруту. Ми хочемо створити прецедент, коли культура обєднує міста, зміцнює взаємозвязки і стимулює будувати інфраструктуру. За рівнем своєї епічності проект ГогольTrain може стати ключовою культурною подією сучасної України. Максим Демський. директор фестивалю. Проїхатися на поїзді зможуть лише ті відвідувачі фестивалю, які куплять путівку ГогольTrain. Це вхід на всі дні фесту + проїзд в обидві сторони + проживання в Маріуполі. У поїзді і на фестивалі працюватиме знімальна група, а документальний фільм планують до показу на кінофестивалях України і Європи. Про Startup ГогольFest. Startup ГогольFest – це майже той же ГогольFest, який 10 років проходив в Києві, тільки тепер в Маріуполі. Там подія відбудеться вже другий рік поспіль. Відомий на всю країну захід змінив концепцію і запустив локальні культурні фестивалі міжнародного рівня в різних містах України. Фестиваль пройде в Маріуполі з 26 квітня по 1 травня. Протягом 6 діб містом відбуватимуться театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, кінопокази, художні виставки та діалоги. Вже відомо, що на фестивалі виступлять Dakh Daughters і Сергій Бабкін.
Реклама 👇 Замовити

На Південному вокзалі у Києві встановили гігантську голову письменника Миколи Гоголя – символ фестивалю.

Це триметрова скульптура, яка зроблена з перфорованого металу для перформансу на відкриття фестивалю у 2008 році.

У цьому році група фастівських художників «Colo team» на чолі з Антоном Штомпелі та Олександром Харченко відродили інсталяцію спеціально для ГогольFest в Маріуполі.

ГогольFest: голова Гоголя на Південному вокзалі та арт-потяг 1

Цього року Микола Васильович з’явився на Південному вокзалі з нагоди ГогольTrain – першого в Європі арт-потягу, який 26 квітня відправиться з Києва в Маріуполь на Startup ГогольFest 2019.

ГогольTrain

Це 10-вагонний арт-поїзд від організаторів Startup ГогольFest. На ньому можна буде дістатися до фестивалю з Києва, Дніпра, Запоріжжя та ще кількох невеликих населених пунктів по маршруту.

ГогольFest: голова Гоголя на Південному вокзалі та арт-потяг 2

Ми хочемо створити прецедент, коли культура об'єднує міста, зміцнює взаємозв'язки і стимулює будувати інфраструктуру. За рівнем своєї епічності проект ГогольTrain може стати ключовою культурною подією сучасної України

Максим Демський, директор фестивалю

Проїхатися на поїзді зможуть лише ті відвідувачі фестивалю, які куплять путівку ГогольTrain. Це вхід на всі дні фесту + проїзд в обидві сторони + проживання в Маріуполі.

У поїзді і на фестивалі працюватиме знімальна група, а документальний фільм планують до показу на кінофестивалях України і Європи.

Про Startup ГогольFest

Startup ГогольFest – це майже той же ГогольFest, який 10 років проходив в Києві, тільки тепер в Маріуполі. Там подія відбудеться вже другий рік поспіль. Відомий на всю країну захід змінив концепцію і запустив локальні культурні фестивалі міжнародного рівня в різних містах України.

ГогольFest: голова Гоголя на Південному вокзалі та арт-потяг 3

Фестиваль пройде в Маріуполі з 26 квітня по 1 травня. Протягом 6 діб містом відбуватимуться театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, кінопокази, художні виставки та діалоги.

Вже відомо, що на фестивалі виступлять Dakh Daughters і Сергій Бабкін.

Джерело: ГогольFest

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: