Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кіно на вихідних: «Вулкан» Романа Бондарчука

Kino na vyhidnyh: «Vulkan» Romana Bondarčuka

Продовжуємо радити вам цікаві речі, які варто додати до свого розкладу на вихідних. На цей раз пропонуємо сходити у кіно на український фільм «Вулкан» режисера Романа Бондарчука.
Prodovžujemo radyty vam cikavi reči, jaki varto dodaty do svogo rozkladu na vyhidnyh. Na cej raz proponujemo shodyty u kino na ukraїnśkyj fiľm «Vulkan» režysera Romana Bondarčuka.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вулкан розповідає про перекладача для ОБСЄ, киянина Лукас, який їде з місією організації на південь України, щоб знайти докази російської агресії. Машина глохне, і після невдалих спроб її завести, Лукас відправляється за допомогою. Повернувшись на камазі з місцевим дядею Вовою, герой не знаходить свою машину і попутників. Так починаються його пригоди посеред Дикого Поля. https://youtu.be/XZ_9tBa0Wvg Режисерові Роману Бондарчуку вдалося неймовірно точно передати атмосферу забутої глушини степової України, де нема ні зарплати, ні президента, ні міліції. Разом із тим, не варто думати, що це чергова чорнуха про життя у провінції. Фільм просякнутий любовю до персонажів — тонкою ниткою крізь усю стрічку проходить думка, що столичний інтелігент Лукас мало чим відрізняється від мешканців загубленого Берислава, де відбувається дія. Природа і середовище Вулкану також показані режисером з неймовірною любовю. Пожухлі соняшники, побиті кавуни, темна вода та іржаві човни з кораблями ідеально відтворюють відчуття тієї місцевості. До того ж, вражає робота з картинкою. Режисер і оператор явно надихалися стилем оскароносного Альфонсо Куарона. І хоча його Рома вийшла зовсім недавно і не могла слугувати джерелом натхнення, своїм початком і довгими планами Вулкан схожий саме на неї, і це, безумовно, комплімент. Загалом, Вулкан — це прекрасне кіно навіть без додаткової характеристики українське і, безперечно, must see на великому екрані. В прокаті у більшості кінотеатрів країни. https://nachasi.com/2019/03/28/video-dnya-pisnya-ta-klip-dakhabrakha-do-filmu-vulkan/ Роман Бондарчук — режисер-документаліст, арт-директор фестивалю Docudays. Його фільм Українські шерифи було висунуто на Оскар від України. Вулкан його дебют у жанрі ігрового кіно.

Про що фільм

«Вулкан» розповідає про перекладача для ОБСЄ, киянина Лукас, який їде з місією організації на південь України, щоб знайти докази російської агресії. Машина глохне, і після невдалих спроб її завести, Лукас відправляється за допомогою. Повернувшись на «камазі» з місцевим дядею Вовою, герой не знаходить свою машину і попутників. Так починаються його пригоди посеред Дикого Поля.

Кіно на вихідних: «Вулкан» Романа Бондарчука 1
Чому варто подивитися

Режисерові Роману Бондарчуку вдалося неймовірно точно передати атмосферу забутої глушини степової України, де нема «ні зарплати, ні президента, ні міліції». Разом із тим, не варто думати, що це чергова «чорнуха» про життя у провінції. Фільм просякнутий любов’ю до персонажів — тонкою ниткою крізь усю стрічку проходить думка, що столичний інтелігент Лукас мало чим відрізняється від мешканців загубленого Берислава, де відбувається дія.

«Вулкан» можна вважати досконалою вправою з візуальної антропології, адже ця історія могла відбутися в будь-якому селищі Півдня та Сходу.

Природа і середовище «Вулкану» також показані режисером з неймовірною любов’ю. Пожухлі соняшники, побиті кавуни, темна вода та іржаві човни з кораблями ідеально відтворюють відчуття тієї місцевості. До того ж, вражає робота з картинкою.

Це, певне, найкрасивіший з усіх українських художніх фільмів, які мені доводилося бачити.

Кіно на вихідних: «Вулкан» Романа Бондарчука 2

Режисер і оператор явно надихалися стилем оскароносного Альфонсо Куарона. І хоча його «Рома» вийшла зовсім недавно і не могла слугувати джерелом натхнення, своїм початком і довгими планами «Вулкан» схожий саме на неї, і це, безумовно, комплімент.

Загалом, «Вулкан» — це прекрасне кіно навіть без додаткової характеристики «українське» і, безперечно, must see на великому екрані.

В прокаті у більшості кінотеатрів країни.

Відео дня: пісня та кліп DakhaBrakha до фільму «Вулкан»

Про режисера

Роман Бондарчук — режисер-документаліст, арт-директор фестивалю Docudays. Його фільм «Українські шерифи» було висунуто на Оскар від України. «Вулкан» його дебют у жанрі ігрового кіно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: