fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві знову запрацює сервіс велопрокату Nextbike

U Kyjevi znovu zapracjuje servis veloprokatu Nextbike
З 9 квітня 2019 року у Києві продовжиться робота системи громадського велопрокату Nextbike. Планується створення додаткових пунктів прокату та збільшення кількості велосипедів.
Z 9 kvitnja 2019 roku u Kyjevi prodovžyťsja robota systemy gromadśkogo veloprokatu Nextbike. Planujeťsja stvorennja dodatkovyh punktiv prokatu ta zbiľšennja kiľkosti velosypediv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пункти прокату велосипедів Nextbike зявляться в усіх районах столиці. У цьому році планують створити ще 231 пункт прокату та забезпечити присутність на них двох тисяч велосипедів. У рамках реалізації проекту передбачено створення двох типів пунктів прокату велосипедів – площею 6 і 12 м2. Їхнє розміщення здійснюється шляхом нанесення ліній на асфальті блакитною фарбою. Кожен велосипед повинен бути обладнаний смарт-замком, який блокує механізм велосипеда і не дає можливості пересуватися на ньому без здійснення оплати, попереджаючи при цьому крадіжку; програмним забезпеченням для здійснення оплати послуг прокату і розблокування смарт-замку велосипеда, а також GPS-трекером, який відстежує точне місцеперебування велосипеда. Читатйте також: У Києві створять мапу дружніх до велосипедистів закладів: що це означає для міста. Як почати користуватися. завантажте на телефон мобільний додаток Nextbike (посилання на завантаження для Android і iOS); зареєструйтеся у ньому; для старту прокату досить просканувати камерою смартфона QR-код на велосипеді на пункті прокату; оберіть абонемент і натисніть кнопку Почати прокат. Вартість разової поїздки залишилася незмінною (30 грн за 30 хвилин), а ось вартість місячного і сезонного абонементів помітно зросла. У минулому році їх можна було придбати за 399 грн (по акції – 199 грн) та 899 грн (по акції – 599 грн) відповідно, тоді як в поточному сезоні ціна складе 449 грн (по акції – 299 грн) і 1199 грн (по акції – 1499 грн). Акція буде діяти до 15 квітня, сезон триватиме до 1 грудня 2019 року.
Реклама 👇 Замовити

Пункти прокату велосипедів Nextbike з’являться в усіх районах столиці.

У цьому році планують створити ще 231 пункт прокату та забезпечити присутність на них двох тисяч велосипедів.

У Києві знову запрацює сервіс велопрокату Nextbike 1

У рамках реалізації проекту передбачено створення двох типів пунктів прокату велосипедів – площею 6 і 12 м2. Їхнє розміщення здійснюється шляхом нанесення ліній на асфальті блакитною фарбою.

У Києві знову запрацює сервіс велопрокату Nextbike 2

Кожен велосипед повинен бути обладнаний смарт-замком, який блокує механізм велосипеда і не дає можливості пересуватися на ньому без здійснення оплати, попереджаючи при цьому крадіжку; програмним забезпеченням для здійснення оплати послуг прокату і розблокування смарт-замку велосипеда, а також GPS-трекером, який відстежує точне місцеперебування велосипеда.

У Києві знову запрацює сервіс велопрокату Nextbike 3

Читайте також: У Києві створять мапу дружніх до велосипедистів закладів: що це означає для міста

Як почати користуватися

  • завантажте на телефон мобільний додаток Nextbike (посилання на завантаження для Android і iOS);
  • зареєструйтеся у ньому;
  • для старту прокату досить просканувати камерою смартфона QR-код на велосипеді на пункті прокату;
  • оберіть абонемент і натисніть кнопку «Почати прокат».

У Києві знову запрацює сервіс велопрокату Nextbike 4

Вартість разової поїздки залишилася незмінною (30 грн за 30 хвилин), а ось вартість місячного і сезонного абонементів помітно зросла. У минулому році їх можна було придбати за 399 грн (по акції – 199 грн) та 899 грн (по акції – 599 грн) відповідно, тоді як в поточному сезоні ціна складе 449 грн (по акції – 299 грн) і 1199 грн (по акції – 1499 грн).

У Києві знову запрацює сервіс велопрокату Nextbike 5

Акція буде діяти до 15 квітня, сезон триватиме до 1 грудня 2019 року.

Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: