fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дизайн-тиждень у UNIT.City: події для дизайнерів, на які варто сходити

Dyzajn-tyždeń u UNIT.City: podiї dlja dyzajneriv, na jaki varto shodyty
Наступного тижня відбудеться одразу два корисних івенти для дизайнерів у іноваційному парку UNIT.City. Розповідаємо, що за івенти та чому вам на них потрібно сходити.
Nastupnogo tyžnja vidbudeťsja odrazu dva korysnyh iventy dlja dyzajneriv u inovacijnomu parku UNIT.City. Rozpovidajemo, ščo za iventy ta čomu vam na nyh potribno shodyty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Клієнт vs. дизайнер: як не вбити один одного. Коли: 9 квітня (вівторок), 19:00-21:00 Де: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3 Купити квиток. Про що. К.: Що ці креативники наваяли? Д.: Клієнт із дуба впав змінювати бриф за день до дедлайну? К.: #Олегдемакет? Д.: #Пекельніклієнти! Знайомо? Ми взялися за #missionimpossible — помирити два світи: креативників і замовників, щоб покращити ефективність реалізації проектів. Як дизайнеру вести бізнес і не втратити глузд? А замовникові отримати крутий результат. Поговоримо про побудову процесів взаємодії з клієнтами та організацію роботи всередині команди. А саме: Бізнес vs творчий бізнес Як вибрати своє агентство та побачити свого клієнта Переклад із клієнтської на креативну мову Взаємодія з клієнтами: від знайомства до завершення проекту Робота всередині команди: проектний менеджмент та інструменти Ну і як перетворити всіх на зайчиків і жити довго й щасливо Спікери:. Глеб Петров, співвласник та співзасновник Madcats Agency Євгеній Кудрявченко, директор Vintage Web Production Олександр Кагор, засновник MEAT Study Модератор: Ольга Роєнко, СЕО Royenko Agency Service Design 2.0: глобальні тренди дизайн-мислення. Коли: 11 квітня (четвер), 19:00-21:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 (зупинка “Мотоциклетний завод”) Купити квиток. Про що. Кому буде цікаво:. Власникам компаній, які прагнуть забезпечити сталий розвиток бізнесу Керівникам підрозділів, які опікуються інноваціями, створенням продуктів і сервісів, маркетингом Менеджерам і розробникам інноваційних продуктів та сервісів, які шукають інструменти для створення інновацій та диференціації Недостатньо створити продукт. Тепер світові гіганти роблять ставку на надання комплексу послуг. І головним стає — задоволення споживача та всіх учасників процесу. Чи то приватна компанія, чи державна організація, основне зараз — моделювання користувацького шляху та послуг. На допомогу поспішає Service Design. Читатйте також: Велика конференція у UNIT.City. 42 Investment Summit: SaaS Universe. Олег Косс, співзасновник українського сервіс-дизайн агентства, експерт з побудови цілісної системи управління клієнтським досвідом поділиться кейсами-переможцями Service Design Global Conference та розкаже які бізнес-задачі вирішує Service Design. Обговоримо: Які завдання вирішує сервіс-дизайн: у поліції, в ритейлі, в медицині, в автомобілебудуванні, місцевому самоврядуванні тощо Як еволюціонує дизайн-підхід у фінському банку, BMW і графстві Корк. Із чого почати у власній компанії Як поєднується Service Design із Agile і Product Management Хто відповідає за впровадження дизайну і якими якостями повинен володіти сервіс-дизайнер
Реклама 👇 Замовити

Клієнт vs. дизайнер: як не вбити один одного

Дизайн-тиждень у UNIT.City: події для дизайнерів, на які варто сходити 1

Коли: 9 квітня (вівторок), 19:00-21:00
Де: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3

Купити квиток

Про що

К.: Що ці креативники наваяли?
Д.: Клієнт із дуба впав змінювати бриф за день до дедлайну?
К.: #Олегдемакет?
Д.: #Пекельніклієнти!

Знайомо? Ми взялися за #missionimpossible — помирити два світи: креативників і замовників, щоб покращити ефективність реалізації проектів. Як дизайнеру вести бізнес і не втратити глузд? А замовникові отримати крутий результат.

Поговоримо про побудову процесів взаємодії з клієнтами та організацію роботи всередині команди. А саме:

 • Бізнес vs творчий бізнес
 • Як вибрати «своє» агентство та побачити «свого» клієнта
 • Переклад із «клієнтської» на «креативну» мову
 • Взаємодія з клієнтами: від знайомства до завершення проекту
 • Робота всередині команди: проектний менеджмент та інструменти
 • Ну і як перетворити всіх на «зайчиків» і «жити довго й щасливо»

Спікери:

 • Глеб Петров, співвласник та співзасновник Madcats Agency
 • Євгеній Кудрявченко, директор Vintage Web Production
 • Олександр Кагор, засновник MEAT Study

Модератор: Ольга Роєнко, СЕО Royenko Agency

Service Design 2.0: глобальні тренди дизайн-мислення

Коли: 11 квітня (четвер), 19:00-21:00
Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 (зупинка “Мотоциклетний завод”)

Купити квиток

Про що

Кому буде цікаво:

 • Власникам компаній, які прагнуть забезпечити сталий розвиток бізнесу
 • Керівникам підрозділів, які опікуються інноваціями, створенням продуктів і сервісів, маркетингом
 • Менеджерам і розробникам інноваційних продуктів та сервісів, які шукають інструменти для створення інновацій та диференціації

Недостатньо створити продукт. Тепер світові гіганти роблять ставку на надання комплексу послуг. І головним стає — задоволення споживача та всіх учасників процесу. Чи то приватна компанія, чи державна організація, основне зараз — моделювання користувацького шляху та послуг. На допомогу поспішає Service Design.

Читайте також: Велика конференція у UNIT.City. 42 Investment Summit: SaaS Universe

Олег Косс, співзасновник українського сервіс-дизайн агентства, експерт з побудови цілісної системи управління клієнтським досвідом поділиться кейсами-переможцями Service Design Global Conference та розкаже які бізнес-задачі вирішує Service Design.

Обговоримо:

 • Які завдання вирішує сервіс-дизайн: у поліції, в ритейлі, в медицині, в автомобілебудуванні, місцевому самоврядуванні тощо
 • Як еволюціонує дизайн-підхід у фінському банку, BMW і графстві Корк. Із чого почати у власній компанії
 • Як поєднується Service Design із Agile і Product Management
 • Хто відповідає за впровадження дизайну і якими якостями повинен володіти сервіс-дизайнер

Теґи: UNIT.city, події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: