fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Captain Growth купила ізраїльська компанія за $3,75 млн

Ukraїnśkyj startap Captain Growth kupyla izraїľśka kompanija za $3,75 mln
Продукт Captain Growth допомагає за рахунок штучного інтелекту знаходити слабкі й неефективні місця у маркетингових кампаніях клієнтів і дає рекомендації щодо оптимізації налаштувань.
Produkt Captain Growth dopomagaje za rahunok štučnogo intelektu znahodyty slabki j neefektyvni miscja u marketyngovyh kampanijah klijentiv i daje rekomendaciї ščodo optymizaciї nalaštuvań.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ізраїльська компанія Perion Network купила український стартап Captain Growth. Його у 2017 році заснували Дмитро Білаш та Дмитро Плешаков. Про стартап. Продукт Captain Growth допомагає за рахунок штучного інтелекту знаходити слабкі й неефективні місця у маркетингових кампаніях клієнтів і дає рекомендації щодо оптимізації налаштувань. Особливість технології в тому, що клієнтам не дають таблиці і графіки, замість цього користувач отримує рекомендації і може прийняти їх або відмовитися в один клік. Product Hunt. Читатйте також: Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій. 26 лютого 2018 року Captain Growth вивели на Product Hunt. Це найбільший сервіс для пошуку стартапів зі 140 000 активних (зареєстрованих) користувачів. Опинившись нагорі рейтингу, ви можете знайти інвестора, залучити нових відвідувачів, підвищити впізнаваність продукту на англомовному ринку та привернути увагу медіа. Perion Network. Це публічна компанія з капіталізацією близько $70 млн. У 2015 році за $180 млн вона купила компанію Undertone, яка займається аналітикою digital-маркетингу. Покупка Captain Growth повинна допомогти розвитку саме Undertone. . засновники Captain Gworth. . Сума угоди склала $3,75 млн. Частину грошей заплатили одразу, решта суми залежить від досягнень команди в найближчі 2 роки.
Реклама 👇 Замовити

Ізраїльська компанія Perion Network купила український стартап Captain Growth.

Його у 2017 році заснували Дмитро Білаш та Дмитро Плешаков.

Про стартап

Продукт Captain Growth допомагає за рахунок штучного інтелекту знаходити слабкі й неефективні місця у маркетингових кампаніях клієнтів і дає рекомендації щодо оптимізації налаштувань.

Український стартап Captain Growth купила ізраїльська компанія за $3,75 млн 1

Особливість технології в тому, що клієнтам не дають таблиці і графіки, замість цього користувач отримує рекомендації і може прийняти їх або відмовитися в один клік.

Product Hunt

Читайте також: Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій

26 лютого 2018 року Captain Growth вивели на Product Hunt. Це найбільший сервіс для пошуку стартапів зі 140 000 активних (зареєстрованих) користувачів.

Опинившись нагорі рейтингу, ви можете знайти інвестора, залучити нових відвідувачів, підвищити впізнаваність продукту на англомовному ринку та привернути увагу медіа.

Український стартап Captain Growth купила ізраїльська компанія за $3,75 млн 2

Perion Network

Це публічна компанія з капіталізацією близько $70 млн. У 2015 році за $180 млн вона купила компанію Undertone, яка займається аналітикою digital-маркетингу. Покупка Captain Growth повинна допомогти розвитку саме Undertone.

Сума угоди склала $3,75 млн. Частину грошей заплатили одразу, решта суми залежить від досягнень команди в найближчі 2 роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: