fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відкриється перший в Україні кінотеатр, адаптований для людей з інвалідністю

U Kyjevi vidkryjeťsja peršyj v Ukraїni kinoteatr, adaptovanyj dlja ljudej z invalidnistju
У новому кінотеатрі буде перша у країні ресурсна кімната в неспеціалізованому закладі. Увесь персонал пройде тренінги по роботі з усіма типами інвалідності.
U novomu kinoteatri bude perša u kraїni resursna kimnata v nespecializovanomu zakladi. Uveś personal projde treningy po roboti z usima typamy invalidnosti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мережа кінотеатрів Планета Кіно спільно з платформою просвітницьких проектів з питань аутизму Happy Today запускають інклюзивний проект на базі нового кінотеатру в ТРЦ River Mall. Проект отримав назву Планета різних. Він допоможе підняти рівень соціалізації людей з фізичною та ментальною інвалідністю в Україні та навчити всіх глядачів мережі спілкуванню з різними людьми. Що буде доступно. У новому кінотеатрі буде перша у країні ресурсна кімната в неспеціалізованому закладі. Це простір, спеціально побудований для потреб глядачів з аутизмом, де вони зможуть перебувати при емоційних сплесках. Читатйте також: Чому 2 квітня люди носять блакитний колір. Увесь персонал пройде тренінги по роботі з усіма типами інвалідності. Наша мета — просвітницька робота серед всіх глядачів мережі кінотеатрів Планета Кіно, а це близько 4 млн контактів на рік, — розповідають у Планеті Кіно. https://www.facebook.com/dmytro.derkach/videos/10156973978199876/?eid=ARDuy9AwRfCoULN4FWVDh5H6OnW__2YhDg9FbQx4Lq_Eh6FGeGFwAcRRHdlOwMP5IF9OanYHUkDYuqNh Подальші плани. Читатйте також: Безкоштовна поїздка до лікаря: спільна акція від DOC.ua та Bolt. Спільно з організацією Доступно.ua кінотеатр пройшов контроль за 22 додатковими пунктами зміни інфраструктури та буде максимально відповідати потребам людей з фізичними інвалідностями. У залах будуть спеціальні місця, особлива навігація, покращені туалетні і пеленальні кабінки. Пізніше планується проведення заходів з підтримки організацій і співтовариств, щоб привернути увагу до проблеми інклюзивності в українському розважальному сегменті. Майбутнє розташування: ТРЦ River Mall, Дніпровська набережна, 10. Торговий центр River Mall запланований до відкриття на кінець квітня.
Реклама 👇 Замовити

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» спільно з платформою просвітницьких проектів з питань аутизму Happy Today запускають інклюзивний проект на базі нового кінотеатру в ТРЦ River Mall.

Проект отримав назву «Планета різних».

Він допоможе підняти рівень соціалізації людей з фізичною та ментальною інвалідністю в Україні та навчити всіх глядачів мережі спілкуванню з різними людьми.

Що буде доступно

У новому кінотеатрі буде перша у країні ресурсна кімната в неспеціалізованому закладі. Це простір, спеціально побудований для потреб глядачів з аутизмом, де вони зможуть перебувати при емоційних сплесках.

Читайте також: Чому 2 квітня люди носять блакитний колір

Увесь персонал пройде тренінги по роботі з усіма типами інвалідності.

«Наша мета — просвітницька робота серед всіх глядачів мережі кінотеатрів Планета Кіно, а це близько 4 млн контактів на рік», — розповідають у Планеті Кіно.

Подальші плани

Читайте також: Безкоштовна поїздка до лікаря: спільна акція від DOC.ua та Bolt

Спільно з організацією Доступно.ua кінотеатр пройшов контроль за 22 додатковими пунктами зміни інфраструктури та буде максимально відповідати потребам людей з фізичними інвалідностями. У залах будуть спеціальні місця, особлива навігація, покращені туалетні і пеленальні кабінки.

Пізніше планується проведення заходів з підтримки організацій і співтовариств, щоб привернути увагу до проблеми інклюзивності в українському розважальному сегменті.

Майбутнє розташування: ТРЦ River Mall, Дніпровська набережна, 10. Торговий центр River Mall запланований до відкриття на кінець квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: