fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

День Вуличної Музики 2019 знову відбудеться у Києві

Deń Vulyčnoї Muzyky 2019 znovu vidbudeťsja u Kyjevi
Впродовж одного дня музичні професіонали та аматори, колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри мають можливість виступити на одній з локацій фестивалю День Вуличної Музики. 
Vprodovž odnogo dnja muzyčni profesionaly ta amatory, kolektyvy, ansambli, školy, gurty ta orkestry majuť možlyvisť vystupyty na odnij z lokacij festyvalju Deń Vulyčnoї Muzyky. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  День Вуличної Музики – це найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який традиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у понад 50-ти містах та населених пунктах по всій Україні. Шостий День Вуличної Музики відбудеться 19 травня. Минулого року через брак коштів подію скасували. Організатори вже повідомили, що вже подалися на громадський бюджет на 2020 рік, щоб у майбутньому забезпечити фінансування Дня Вуличної Музики в Києві. Як виник. Читатйте також: Фольк-рейв і жодної шароварщини: як YUKO створюють нову українську музику. Такий музичний флешмоб було започатковано 2007 року в Литві. За наступні 11 років до події приєднались Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни. У 2014 році в Україну День Вуличної Музики привезла та взяла на себе відповідальність проводити Громадська Організація Логістичний штаб та Event Agency Dream Hunters. Так проходив фестиваль у минулі роки. https://www.youtube.com/watch?time_continue=79&v=PNb7ZNkHFcQ Локації. Пейзажна алея. Поділ. Впродовж одного дня музичні професіонали та аматори, колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри мають можливість виступити на одній з локацій фестивалю День Вуличної Музики. Виступити на святі може кожен охочий незалежно від свого рівня підготовки та репертуару. Підтримати проект, домовитися співпрацю чи зареєструватися для участі можна за посиланням. Заявлена програма у Києві може бути змінена в залежності від зібраного на момент проведення свята бюджету
Реклама 👇 Замовити

День Вуличної Музики – це найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який традиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у понад 50-ти містах та населених пунктах по всій Україні.

Шостий День Вуличної Музики відбудеться 19 травня.

Минулого року через брак коштів подію скасували. Організатори вже повідомили, що вже подалися на громадський бюджет на 2020 рік, щоб у майбутньому забезпечити фінансування Дня Вуличної Музики в Києві.

День Вуличної Музики 2019 знову відбудеться у Києві 1

Як виник

Читайте також: Фольк-рейв і жодної «шароварщини»: як YUKO створюють нову українську музику

Такий музичний флешмоб було започатковано 2007 року в Литві. За наступні 11 років до події приєднались Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни.

У 2014 році в Україну День Вуличної Музики привезла та взяла на себе відповідальність проводити Громадська Організація “Логістичний штаб” та Event Agency “Dream Hunters”.

Так проходив фестиваль у минулі роки.

Локації

Пейзажна алея

01/ 07
Музичний променад вздовж усієї Пейзажної алеї

Поділ

01/ 03
MASTERSKAYA – біля фонтану на Поштовій площі

Впродовж одного дня музичні професіонали та аматори, колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри мають можливість виступити на одній з локацій фестивалю День Вуличної Музики. Виступити на святі може кожен охочий незалежно від свого рівня підготовки та репертуару.

Підтримати проект, домовитися співпрацю чи зареєструватися для участі можна за посиланням.

Заявлена програма у Києві може бути змінена в залежності від зібраного на момент проведення свята бюджету

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: