fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська IT-компанія Genesis викупить частину бізнесу OLX в Африці

Ukraїnśka IT-kompanija Genesis vykupyť častynu biznesu OLX v Afryci
Потрфельна компанія Genesis Jiji поглине OLX в Нігерії, Кенії, Гані, Уганді, Танзанії. Завдяки цій угоді місячна аудиторія платформи досягне вісім млн чоловік.
Potrfeľna kompanija Genesis Jiji poglyne OLX v Nigeriї, Keniї, Gani, Ugandi, Tanzaniї. Zavdjaky cij ugodi misjačna audytorija platformy dosjagne visim mln čolovik.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська продуктова IT-компанія Genesis проведе велику угоду на міжнародному рівні. Портфельна компанія Genesis Jiji збирається викупити частину бізнесу OLX в Африці. Угода потрібна для розвитку місцевого онлайн-маркетплейса Jiji. Операцію планують закрити вже в квітні. Про Jiji. Jiji – портфельна компанія Genesis, яку запустили в 2016 році. Це онлайн-маркетплейс, орієнтований на мобільну аудиторію. На майданчику представлений широкий асортимент продуктів: від електроніки до транспорту. У 2018 році Jiji обійшла OLX на нігерійському ринку. OLX навіть продала там свій офіс. Портфельні інвестиції – вкладення з метою отримання процентів або дивідендів. Інвестор не бере участі в управлінні проектом або компанією, в яку вкладає грошові кошти. Деталі про угоду. Jiji поглине OLX у Нігерії, Кенії, Гані, Уганді, Танзанії. Очікується, що завдяки цій угоді місячна аудиторія платформи досягне вісім млн чоловік, а через два роки 10-12 млн. Операцію планують закрити вже в цьому місяці. Читатйте також: SaaStock в UNIT.City: масштабна бізнес-конференція вперше відбудеться в Україні. За словами співзасновника і голови ради директорів Genesis Володимира багаторічних, покупка допоможе створити один з найбільших африканських бізнесів і відкриє нові можливості для жителів країн цього регіону. Суму угоди Genesis не розкрила. За даними AIN.ua, вона може скласти від $1,5 до $3,4 млн. Згідно з Genesis, фінансування покупки забезпечив фонд Digital Spring Ventures, який раніше вклався в Genesis і Jiji.
Реклама 👇 Замовити

Українська продуктова IT-компанія Genesis проведе велику угоду на міжнародному рівні. Портфельна компанія Genesis Jiji збирається викупити частину бізнесу OLX в Африці.

Угода потрібна для розвитку місцевого онлайн-маркетплейса Jiji. Операцію планують закрити вже в квітні.

Про Jiji

Jiji – портфельна компанія Genesis, яку запустили в 2016 році. Це онлайн-маркетплейс, орієнтований на мобільну аудиторію. На майданчику представлений широкий асортимент продуктів: від електроніки до транспорту.

У 2018 році Jiji обійшла OLX на нігерійському ринку. OLX навіть продала там свій офіс.

Портфельні інвестиції – вкладення з метою отримання процентів або дивідендів. Інвестор не бере участі в управлінні проектом або компанією, в яку вкладає грошові кошти.

Українська IT-компанія Genesis викупить частину бізнесу OLX в Африці 1

Деталі про угоду

Jiji поглине OLX у Нігерії, Кенії, Гані, Уганді, Танзанії. Очікується, що завдяки цій угоді місячна аудиторія платформи досягне вісім млн чоловік, а через два роки 10-12 млн. Операцію планують закрити вже в цьому місяці.

Читайте також: SaaStock в UNIT.City: масштабна бізнес-конференція вперше відбудеться в Україні

За словами співзасновника і голови ради директорів Genesis Володимира багаторічних, покупка допоможе створити один з найбільших африканських бізнесів і відкриє нові можливості для жителів країн цього регіону.

Суму угоди Genesis не розкрила. За даними AIN.ua, вона може скласти від $1,5 до $3,4 млн. Згідно з Genesis, фінансування покупки забезпечив фонд Digital Spring Ventures, який раніше вклався в Genesis і Jiji.

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: