fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook покаже, чому ви бачите пости в стрічці

Facebook pokaže, čomu vy bačyte posty v stričci
Можливість, що була доступною раніше лише для рекламних постів, стане доступною для всіх.
Možlyvisť, ščo bula dostupnoju raniše lyše dlja reklamnyh postiv, stane dostupnoju dlja vsih.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Алгоритм, що формує стрічку Facebook, стане дещо яснішим. Соціальна мережа тепер показуватиме, чому ви бачите той чи інший пост у вашій стрічці. Можливість стане доступна поступово всім користувачам, починають розповсюджувати вже сьогодні, 1 квітня. Судячи з прикладу, наведеного продакт-менеджером Facebook, серед критеріїв, за якими соцмережа відбирає пости для вашої стрічки, може бути ваша дружба з людиною (а також її активність — наприклад, якщо ви часто лайкаєте один одного), ваші коментарі до фото, популярність конкретного посту в рамках цікавої вам теми та багато інших. Як змінити, що я хочу бачити. Разом із тим, Facebook дозволить вам контролювати зміст вашої стрічки. Насправді, всі зазначені можливості вже є доступними, але тепер користуватися ними стане легше і зручніше. Читатйте також: Facebook продовжує шалено зростати в Україні. Такі опції як Бачити на початку, Відписатися, Налаштування стрічки та приватності стануть доступними просто з вашої стрічки. Реклама. Дізнатися, чому вам показують ту чи іншу рекламу, можна було давно. Наразі Facebook презентує розширення цієї функціональності. Тепер ви побачите, якщо рекламодавець запустив рекламу з якимось маркетинговим агентством або завантажив ваші телефон чи електронну пошту на Facebook з іншого джерела. Читатйте також: У Facebook вирішили остаточно побороти клікбейтінґ. Уявімо, що ви купили щось у магазині і залишили там свій номер телефону. Магазин має змогу завантажити ваш номер у базу соцмережі і якщо мережа знайде такий номер у базі, магазин зможе націлити на вас свою рекламу — наприклад, запропонувати аксесуар до вашої попередньої покупки. Тепер ви побачите, якщо магазин так зробив.  
Реклама 👇 Замовити

Алгоритм, що формує стрічку Facebook, стане дещо яснішим. Соціальна мережа тепер показуватиме, чому ви бачите той чи інший пост у вашій стрічці. Можливість стане доступна поступово всім користувачам, починають розповсюджувати вже сьогодні, 1 квітня.

Facebook покаже, чому ви бачите пости в стрічці 1

Судячи з прикладу, наведеного продакт-менеджером Facebook, серед критеріїв, за якими соцмережа відбирає пости для вашої стрічки, може бути ваша дружба з людиною (а також її активність — наприклад, якщо ви часто лайкаєте один одного), ваші коментарі до фото, популярність конкретного посту в рамках цікавої вам теми та багато інших.

Як змінити, що я хочу бачити

Разом із тим, Facebook дозволить вам контролювати зміст вашої стрічки. Насправді, всі зазначені можливості вже є доступними, але тепер користуватися ними стане легше і зручніше.

Читайте також: Facebook продовжує шалено зростати в Україні

Такі опції як Бачити на початку, Відписатися, Налаштування стрічки та приватності стануть доступними просто з вашої стрічки.

Реклама

Facebook покаже, чому ви бачите пости в стрічці 2

Дізнатися, чому вам показують ту чи іншу рекламу, можна було давно. Наразі Facebook презентує розширення цієї функціональності. Тепер ви побачите, якщо рекламодавець запустив рекламу з якимось маркетинговим агентством або завантажив ваші телефон чи електронну пошту на Facebook з іншого джерела.

Читайте також: У Facebook вирішили остаточно побороти клікбейтінґ

Уявімо, що ви купили щось у магазині і залишили там свій номер телефону. Магазин має змогу завантажити ваш номер у базу соцмережі і якщо мережа знайде такий номер у базі, магазин зможе націлити на вас свою рекламу — наприклад, запропонувати аксесуар до вашої попередньої покупки. Тепер ви побачите, якщо магазин так зробив.

 

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: