fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій

Ukraїnśkyj rozrobnyk system bezpeky Ajax Systems zalučyv $10 mln investycij
Компанія випускає більше 20 пристроїв для захисту приміщень та прилеглих територій, пожежної безпеки, захисту від повені, а також пристроїв для автоматизації домашнього обладнання.
Kompanija vypuskaje biľše 20 prystroїv dlja zahystu prymiščeń ta pryleglyh terytorij, požežnoї bezpeky, zahystu vid poveni, a takož prystroїv dlja avtomatyzaciї domašńogo obladnannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиційна компанія Horizon Capital вклала $10 млн в українського виробника систем безпеки Ajax Systems. Вона була заснована в 2011 році. Наразі в компанії працює більше 500 чоловік, а її продукція доступна в більше ніж 75 країнах світу. Ajax Systems випускає пристрої для захисту приміщень та прилеглих територій, пожежної безпеки, захисту від повені, а також пристроїв для автоматизації домашнього обладнання. Продукція розроблена і виготовлена в Україні. Деталі угоди. Фактично інвестором виступив Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III). Це третій фонд Horizon Capital, що націлений на українські компанії. Horizon викупила частину частки в Ajax Systems у венчурного фонду SMRK, який інвестував $1 млн у 2015 році, і менеджменту компанії. Глава Horizon Capital Олена Кошарна каже, що їх зацікавило бачення продукту засновника Ajax Systems Олександра Конотопа, результати компанії, інноваційна лінійка продуктів, а також успіхи в обслуговуванні клієнтів як в Україні, так і за кордоном. Читатйте також: Соцмережі без фейків: український сервіс FakesRadar отримав інвестиції від європейського акселератора. За словами керуючого партнера SMRK Андрія Довженко, їхня довгострокова мета – вивести Ajax Systems на IPO. Що таке IPO. Це випуск акцій на публічний ринок. На якомусь етапі компанія вирішує залучити капітал у бізнес шляхом випуску акцій та переходу до статусу публічної компанії. Наприклад, ті самі Google чи Apple теж колись виходили на IPO. А зараз кожен може купити їхні акції на публічному ринку.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиційна компанія Horizon Capital вклала $10 млн в українського виробника систем безпеки Ajax Systems.

Вона була заснована в 2011 році. Наразі в компанії працює більше 500 чоловік, а її продукція доступна в більше ніж 75 країнах світу.

Ajax Systems випускає пристрої для захисту приміщень та прилеглих територій, пожежної безпеки, захисту від повені, а також пристроїв для автоматизації домашнього обладнання.

Продукція розроблена і виготовлена в Україні.

Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив $10 млн інвестицій 1

Деталі угоди

Фактично інвестором виступив Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III). Це третій фонд Horizon Capital, що націлений на українські компанії. Horizon викупила частину частки в Ajax Systems у венчурного фонду SMRK, який інвестував $1 млн у 2015 році, і менеджменту компанії.

Глава Horizon Capital Олена Кошарна каже, що їх зацікавило бачення продукту засновника Ajax Systems Олександра Конотопа, результати компанії, інноваційна лінійка продуктів, а також успіхи в обслуговуванні клієнтів як в Україні, так і за кордоном.

Читайте також: Соцмережі без фейків: український сервіс FakesRadar отримав інвестиції від європейського акселератора

За словами керуючого партнера SMRK Андрія Довженко, їхня довгострокова мета – вивести Ajax Systems на IPO.

Що таке IPO

Це випуск акцій на публічний ринок. На якомусь етапі компанія вирішує залучити капітал у бізнес шляхом випуску акцій та переходу до статусу публічної компанії. Наприклад, ті самі Google чи Apple теж колись виходили на IPO. А зараз кожен може купити їхні акції на публічному ринку.

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: