fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Radar Tech з польським фондом Impera Alpha інвестують 2,5 млн євро в українські стартапи

Radar Tech z poľśkym fondom Impera Alpha investujuť 2,5 mln jevro v ukraїnśki startapy
Сума інвестицій буде залежити від стадії розвитку проекту: до 50 тисяч євро – на стадії ідеї, і до 250 тисяч євро – на стадії життєздатного прототипу.
Suma investycij bude zaležyty vid stadiї rozvytku proektu: do 50 tysjač jevro – na stadiї ideї, i do 250 tysjač jevro – na stadiї žyttjezdatnogo prototypu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап-акселератор Radar Tech і польський інвестиційний фонд Impera Alpha стали партнерами. Фонд збирається вкласти 2,5 млн євро в українські стартапи на ранній стадії та увійде в команду менторів. Сума інвестицій буде залежити від стадії розвитку проекту: до 50 тисяч євро – на стадії ідеї, і до 250 тисяч євро – на стадії життєздатного прототипу. Які стартапи. Читатйте також: Український стартап AxDraft отримав $150 тисяч від Y Combinator. Radar Tech цікавлять проекти в галузі фінансових і аграрних технологій, cleantech, блокчейн і енергетики. Стартапи повинні відповідати таким вимогам: інноваційне рішення; масштабованість і комерційний потенціал; мінімум 20% інвестицій команда повинна витратити на R&D (research and development). Насамперед, фонд розгляне проекти, які подали заявки в поточну програму MHP accelerator 2.0. Прийом заявок до неї триватиме до 21 квітня.
Реклама 👇 Замовити

Стартап-акселератор Radar Tech і польський інвестиційний фонд Impera Alpha стали партнерами. Фонд збирається вкласти 2,5 млн євро в українські стартапи на ранній стадії та увійде в команду менторів.

Сума інвестицій буде залежити від стадії розвитку проекту: до 50 тисяч євро – на стадії ідеї, і до 250 тисяч євро – на стадії життєздатного прототипу.

Radar Tech з польським фондом Impera Alpha інвестують 2,5 млн євро в українські стартапи 1

Які стартапи

Читайте також: Український стартап AxDraft отримав $150 тисяч від Y Combinator

Radar Tech цікавлять проекти в галузі фінансових і аграрних технологій, cleantech, блокчейн і енергетики. Стартапи повинні відповідати таким вимогам:

  • інноваційне рішення;
  • масштабованість і комерційний потенціал;
  • мінімум 20% інвестицій команда повинна витратити на R&D (research and development).

Насамперед, фонд розгляне проекти, які подали заявки в поточну програму MHP accelerator 2.0. Прийом заявок до неї триватиме до 21 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: