fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Warner Music першим у світі підписав контракт зі штучним інтелектом

Warner Music peršym u sviti pidpysav kontrakt zi štučnym intelektom
Всього запишуть 20 альбомів, з яких вже п'ять випущено. Вони отримали назви «Чиста ніч», «Дощова ніч», «Похмурий день», «Хмарна ніч» та «Туманний ранок». Наступні будуть зосереджені на темах релаксу і «в дорозі».
Vśogo zapyšuť 20 aľbomiv, z jakyh vže p'jať vypuščeno. Vony otrymaly nazvy «Čysta nič», «Doščova nič», «Pohmuryj deń», «Hmarna nič» ta «Tumannyj ranok». Nastupni buduť zoseredženi na temah relaksu i «v dorozi».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники запишуть 20 альбомів за допомогою музичного додатка Endel, який створює індивідуальні треки для користувачів залежно від того: хочуть вони розслабитися чи зосередитися. Програма, яка наразі доступна на смартфонах і через Amazon Echo, використовує для створення звуків такі вхідні дані, як час доби та погода. Пять альбомів вже було випущено. Вони були названі Чиста ніч, Дощова ніч, Похмурий день, Хмарна ніч та Туманний ранок. Я певний, що слухачі, які користуються цими новими альбомами, виграють від зниженої тривожності та покращення настрою, – сказав Кевін Гор, президент відділу Warner Music. Наступні 15 альбомів будуть орієнтовані на інші режими програми: фокус, релакс і в дорозі. Інвесторами стали Amazon Alexa Fund і Jillionaire Major Lazer. Ми зосереджені на створенні персоналізованих та адаптивних звукових середовищ у реальному часі, але ми раді поділитися цими попередньо записаними альбомами, щоб продемонструвати силу звуку та нашу технологію, – сказав Олег Ставицький, засновник і виконавчий директор Endel. https://vimeo.com/325252696 Про Endel. Читатйте також: Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон. Endel – додаток, який підбирає ідеальний музичний фон в залежності від того, чим ви зараз займаєтеся. Розслаблення, концентрація, сон або рух. Це чотири основних направлення, у яких працює Endel.  Утворені звуки складно назвати музикою – скоріше своєрідний аудіопейзаж. Endel отримав безліч позитивних відгуків та приємний мінімалістичний дизайн.
Реклама 👇 Замовити

Розробники запишуть 20 альбомів за допомогою музичного додатка Endel, який створює індивідуальні треки для користувачів залежно від того: хочуть вони розслабитися чи зосередитися.

Програма, яка наразі доступна на смартфонах і через Amazon Echo, використовує для створення звуків такі вхідні дані, як час доби та погода.

П’ять альбомів вже було випущено. Вони були названі «Чиста ніч», «Дощова ніч», «Похмурий день», «Хмарна ніч» та «Туманний ранок».

«Я певний, що слухачі, які користуються цими новими альбомами, виграють від зниженої тривожності та покращення настрою», – сказав Кевін Гор, президент відділу Warner Music.

Наступні 15 альбомів будуть орієнтовані на інші режими програми: фокус, релакс і «в дорозі».

Інвесторами стали Amazon Alexa Fund і Jillionaire Major Lazer.

«Ми зосереджені на створенні персоналізованих та адаптивних звукових середовищ у реальному часі, але ми раді поділитися цими попередньо записаними альбомами, щоб продемонструвати силу звуку та нашу технологію», – сказав Олег Ставицький, засновник і виконавчий директор Endel.

Про Endel

Читайте також: Історія Всесвіту просто у вашій кімнаті від Google та неземної Тільди Свінтон

Endel – додаток, який підбирає ідеальний музичний фон в залежності від того, чим ви зараз займаєтеся. Розслаблення, концентрація, сон або рух. Це чотири основних направлення, у яких працює Endel.  Утворені звуки складно назвати музикою – скоріше своєрідний аудіопейзаж. Endel отримав безліч позитивних відгуків та приємний мінімалістичний дизайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: