fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ВВП України показав найбільше зростання за сім років

VVP Ukraїny pokazav najbiľše zrostannja za sim rokiv
Підґрунтям для прискорення економічного зростання були суттєве розширення внутрішнього споживчого попиту та висока інвестиційна активність.
Pidğruntjam dlja pryskorennja ekonomičnogo zrostannja buly suttjeve rozšyrennja vnutrišńogo spožyvčogo popytu ta vysoka investycijna aktyvnisť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) у 2018 році збільшився на 3,3% у порівнянні з 2017 роком. Номінальний ВВП становив 3,5 трлн грн, а у перерахунку на душу населення – 84 190 грн. Підґрунтям для прискорення економічного зростання були суттєве розширення внутрішнього споживчого попиту та висока інвестиційна активність. Що таке реальний ВВП. Загальний обсяг виробництва, який вимірюється в постійних цінах. Читатйте також: Україна – друга у світі за зростанням у рейтингу Doing Business. Таке значення дає точне визначення періоду економіки в державі – спостерігається спад або зберігається зростання. Реальний ВВП не залежить від курсових коливань національної валюти стосовно долара США, інших іноземних валют. На величину цього показника впливає лише зміна обсягів виробництва За прогнозами Нацбанку, у 2019 – 2020 роках зростання реального ВВП дещо уповільниться (до 2,9%). Це відбуватиметься через зниження ефектів фіскального пом’якшення та достатньо жорстку монетарну політику, необхідну для повернення інфляції до цільового рівня.
Реклама 👇 Замовити

Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) у 2018 році збільшився на 3,3% у порівнянні з 2017 роком.

Номінальний ВВП становив 3,5 трлн грн, а у перерахунку на душу населення – 84 190 грн.

Підґрунтям для прискорення економічного зростання були суттєве розширення внутрішнього споживчого попиту та висока інвестиційна активність.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

ВВП України показав найбільше зростання за сім років 1

Що таке реальний ВВП

Загальний обсяг виробництва, який вимірюється в постійних цінах.

Читайте також: Україна – друга у світі за зростанням у рейтингу Doing Business

Таке значення дає точне визначення періоду економіки в державі – спостерігається спад або зберігається зростання.

Реальний ВВП не залежить від курсових коливань національної валюти стосовно долара США, інших іноземних валют. На величину цього показника впливає лише зміна обсягів виробництва

За прогнозамиВВП України показав найбільше зростання за сім років 2Україна продемонструвала зростання ВВП, найвище за 7 років — НБУ Нацбанку, у 2019 – 2020 роках зростання реального ВВП дещо уповільниться (до 2,9%). Це відбуватиметься через зниження ефектів фіскального пом’якшення та достатньо жорстку монетарну політику, необхідну для повернення інфляції до цільового рівня.

Теґи: економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: