fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці випускають другу частину коміксу «Троє проти Зла», збирають Спільнокошт

Ukraїnci vypuskajuť drugu častynu komiksu «Troje proty Zla», zbyrajuť Spiľnokošt
Творці мають на меті випустити ще дві частини коміксу та перекласти його на інші мови.
Tvorci majuť na meti vypustyty šče dvi častyny komiksu ta pereklasty jogo na inši movy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що за комікс?. Троє проти Зла — це комікс-трилогія про двох друзів, котрі змушені попасти у паралельний світ який наповнює магія і чарівні створіння, щоб врятувати свого третього друга. Там на них чекають посередні пригоди. Робота над коміксом почалася ще 2016 року, а перша частина вийшла у 2018, також профінансована Спільнокоштом. Загалом вийшло 144 сторінки, а тираж — 2000 примірників. Зараз першу частину коміксу можна купити на офіційному сайті. Наразі автори працюють над другою частиною — вона вже намальована, залишилося лише надрукувати. На це й піде більше частина грошей, а залишок — на створення третьої, фінальної частини.   Як підтримати проект і отримати другу частину коміксу. Зайдіть на Спільнокошт та зробіть свій внесок. Щоб отримати подарунок, внесок має бути не меншим від 50₴, а сам комікс можна отримати за внесок від 200₴. Друга частина планується до виходу на травень-червень цього року. Хто розробляє комікс. Художники Ярослав Світ та Тарас Ярмусь. Ярослав малює комікси з 2004 року. Ми малюємо його, щоб малювати не лише логотипи і рекламні ролики для закордонних компаній, але й вкладали свій талант у щось культурно цінне. Стараємось створити і викристалізувати нові ідеї.. автори коміксу Троє проти Зла. .
Реклама 👇 Замовити

Що за комікс?

«Троє проти Зла» — це комікс-трилогія про двох друзів, котрі змушені попасти у паралельний світ який наповнює магія і чарівні створіння, щоб врятувати свого третього друга. Там на них чекають посередні пригоди.

Робота над коміксом почалася ще 2016 року, а перша частина вийшла у 2018, також профінансована Спільнокоштом. Загалом вийшло 144 сторінки, а тираж — 2000 примірників. Зараз першу частину коміксу можна купити на офіційному сайті.

Наразі автори працюють над другою частиною — вона вже намальована, залишилося лише надрукувати. На це й піде більше частина грошей, а залишок — на створення третьої, фінальної частини.

фрагмент коміксу

(клікніть для повного розміру)

 

Як підтримати проект і отримати другу частину коміксу

Зайдіть на Спільнокошт та зробіть свій внесок. Щоб отримати подарунок, внесок має бути не меншим від 50₴, а сам комікс можна отримати за внесок від 200₴. Друга частина планується до виходу на травень-червень цього року.

Хто розробляє комікс

Українці випускають другу частину коміксу «Троє проти Зла», збирають Спільнокошт 1

Художники Ярослав Світ та Тарас Ярмусь. Ярослав малює комікси з 2004 року.

Ми малюємо його, щоб малювати не лише логотипи і рекламні ролики для закордонних компаній, але й вкладали свій талант у щось культурно цінне. Стараємось створити і викристалізувати нові ідеї.

автори коміксу «Троє проти Зла»

Теґи: комікс

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: