fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bayer G4A та UNIT.City запрошують на HealthTech Innovation Day

Bayer G4A ta UNIT.City zaprošujuť na HealthTech Innovation Day
26 березня у Києві відбудеться HealthTech Innovation Day, який збере представників інноваційної екосистеми та спільноти, що займаються медичними розробками.
26 bereznja u Kyjevi vidbudeťsja HealthTech Innovation Day, jakyj zbere predstavnykiv innovacijnoї ekosystemy ta spiľnoty, ščo zajmajuťsja medyčnymy rozrobkamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що буде на заході. Перша частина заходу – конференція Future of Healthcare. Під час неї провідні експерти поділяться думками про тренди та перспективи розвитку технологій digital-health. Основною темою стане обговорення застосування інноваційних технологій, штучного інтелекту та роботи з великими даними у медицині на сьогоднішній час. HealthTech Innovation Day продовжиться стартап-буткемпом, який буде присвячений глобальному акселератору компанії Bayer – G4A. Читатйте також: SaaStock в UNIT.City: масштабна бізнес-конференція вперше відбудеться в Україні. Це навчальна програма, яка надає знання щодо участі в акселераторі, особливостей сфери охорони здоров’я та застосування технологій відповідно до актуальних потреб ринку. Такий підготовчий етап дасть можливість зосередитися на важливих аспектах та застосовувати набуті навички під час подачі свого проекту в акселератор. Як подати заявку. У програмі буткемпу сесія консультацій з менторами у форматі знайомства та спілкування сам на сам. Також спікери розкажуть про типові помилки при подачі онлайн-заявки в акселератор та поділяться корисними рекомендаціями щодо підготовки проекту. Маєш власний стартап, пов’язаний із digital-health? Встигни подати заявку до 21 березня, бери участь у буткемпі та готуйся до G4A! Участь безкоштовна. Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією. Більше про програму. Щороку Bayer обирає до акселератора G4A учасників, які отримують фінансування та підтримку менторів, працюючи безпосередньо у штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу компанії у Берліні протягом 100 днів. Протягом цього періоду стартапи фокусуються на експериментах з новими технологіями та бізнес-моделями, переймають міжнародний досвід, удосконалюють свої розробки. Також існує можливість взаємодії з іншими компаніями та інвесторами. Головна умова для кандидатів: їхні розробки (програмне забезпечення, пристрої, технології) повинні сприяти поліпшенню стану здоровя пацієнтів, профілактиці чи діагностиці захворювань.
Реклама 👇 Замовити

Що буде на заході

Перша частина заходу – конференція Future of Healthcare. Під час неї провідні експерти поділяться думками про тренди та перспективи розвитку технологій digital-health.

Основною темою стане обговорення застосування інноваційних технологій, штучного інтелекту та роботи з великими даними у медицині на сьогоднішній час.

Bayer G4A та UNIT.City запрошують на HealthTech Innovation Day 1

HealthTech Innovation Day продовжиться стартап-буткемпом, який буде присвячений глобальному акселератору компанії Bayer – G4A.

Читайте також: SaaStock в UNIT.City: масштабна бізнес-конференція вперше відбудеться в Україні

Це навчальна програма, яка надає знання щодо участі в акселераторі, особливостей сфери охорони здоров’я та застосування технологій відповідно до актуальних потреб ринку.

Такий підготовчий етап дасть можливість зосередитися на важливих аспектах та застосовувати набуті навички під час подачі свого проекту в акселератор.

Bayer G4A та UNIT.City запрошують на HealthTech Innovation Day 2

Як подати заявку

У програмі буткемпу сесія консультацій з менторами у форматі знайомства та спілкування сам на сам. Також спікери розкажуть про типові помилки при подачі онлайн-заявки в акселератор та поділяться корисними рекомендаціями щодо підготовки проекту.

Маєш власний стартап, пов’язаний із digital-health?

Встигни подати заявку до 21 березня, бери участь у буткемпі та готуйся до G4A! Участь безкоштовна.

Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Більше про програму

Щороку Bayer обирає до акселератора G4A учасників, які отримують фінансування та підтримку менторів, працюючи безпосередньо у штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу компанії у Берліні протягом 100 днів.

Протягом цього періоду стартапи фокусуються на експериментах з новими технологіями та бізнес-моделями, переймають міжнародний досвід, удосконалюють свої розробки. Також існує можливість взаємодії з іншими компаніями та інвесторами.

Головна умова для кандидатів: їхні розробки (програмне забезпечення, пристрої, технології) повинні сприяти поліпшенню стану здоров’я пацієнтів, профілактиці чи діагностиці захворювань.

Теґи: стартапи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: