fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська Соціальна Академія запускає акселератор для соціальних стартапів

Ukraїnśka Sociaľna Akademija zapuskaje akselerator dlja sociaľnyh startapiv
В Українській Соціальній Академії завершився перший етап програми соціального підприємництва для стартапів – пре-акселератор. Наразі триває набір учасників на наступний рівень – акселератор.
V Ukraїnśkij Sociaľnij Akademiї zaveršyvsja peršyj etap programy sociaľnogo pidpryjemnyctva dlja startapiv – pre-akselerator. Narazi tryvaje nabir učasnykiv na nastupnyj riveń – akselerator.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цей етап має на меті надати знання та менторсько-експертну підтримку, що допоможе учасникам вдосконалити прототипи своїх соціальних підприємств. Під наглядом менторів ви зможете вивести його на якісно новий рівень. Для кого акселератор. Запрошується активна молодь, представники громадських організацій, соціальні підприємці та усі, хто мріє запустити власну справу, щоб вирішувати проблеми бідності та безробіття молоді в Україні. У вас є прототип власного соціального бізнесу, ви переймаєтеся певною соціальною проблемою і хочете її вирішити? Тоді заповнюйте анкету до 26 березня 2019 включно. Це чудовий шанс перетворити наміри в дію. мати робочий прототип соціального підприємства; обрати найближче до вас місто та взяти участь у Демо-днях (участь у Демо-днях – обовязкова умова для відбору на акселератор). Деталі за посиланням. бути готовим продовжити навчання на акселераторі та мати змогу відвідувати навчальні модулі у Києві протягом трьох місяців. отримати повідомлення від організаторів програми. Заявки на участь розглядатиме конкурсна комісія. Поза конкурсом проходять учасники пре-акселератора. Що отримають учасники. Як стати учасником. Читатйте також: Іванка Бедь, УСА: Соцпідприємництво — це можливість зробити щось правильне. динамічна 3,5-місячна програма; P2P менторство для кожної з команд від ключових експертів у галузі (20+ менторів); постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення; багато самостійної роботи в полях з клієнтами та користувачами ваших продуктів; доступ до спільноти однодумців та кращих українських та міжнародних бізнес-експертів; можливість поборотися за грант на розвиток власного стартапу та взяти участь у молодіжних міжнародних обмінах; підготовка та фінальна презентація прототипу і напрацювань команд перед потенційними інвесторами на Demoday. Вартість участі. Читатйте також: Етика в бізнесі. Як бути порядним бізнесменом. Упродовж навчальної програми учасники будуть забезпечені напоями, снеками та легкими обідами. Повноцінне харчування, а також компенсація витрат на проїзд і проживання не передбачені. Команда проекту працює над залученням додаткових ресурсів, однак будьте готові до самостійної оплати зазначених вище ресурсів.   Програма реалізується в рамках проекту Act4Impact  за фінансової підтримки Erasmus +
Реклама 👇 Замовити

Цей етап має на меті надати знання та менторсько-експертну підтримку, що допоможе учасникам вдосконалити прототипи своїх соціальних підприємств.

Під наглядом менторів ви зможете вивести його на якісно новий рівень.

Для кого акселератор

Запрошується активна молодь, представники громадських організацій, соціальні підприємці та усі, хто мріє запустити власну справу, щоб вирішувати проблеми бідності та безробіття молоді в Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

У вас є прототип власного соціального бізнесу, ви переймаєтеся певною соціальною проблемою і хочете її вирішити?

Тоді заповнюйте анкету до 26 березня 2019 включно. Це чудовий шанс перетворити наміри в дію.

 • мати робочий прототип соціального підприємства;
 • обрати найближче до вас місто та взяти участь у Демо-днях (участь у Демо-днях – обов’язкова умова для відбору на акселератор). Деталі за посиланням.
 • бути готовим продовжити навчання на акселераторі та мати змогу відвідувати навчальні модулі у Києві протягом трьох місяців.
 • отримати повідомлення від організаторів програми. Заявки на участь розглядатиме конкурсна комісія. Поза конкурсом проходять учасники пре-акселератора.

Українська Соціальна Академія запускає акселератор для соціальних стартапів 1

Що отримають учасники

Як стати учасником

Читайте також: Іванка Бедь, УСА: «Соцпідприємництво — це можливість зробити щось правильне»
 • динамічна 3,5-місячна програма;
 • P2P менторство для кожної з команд від ключових експертів у галузі (20+ менторів);
 • постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення;
 • багато самостійної роботи «в полях» з клієнтами та користувачами ваших продуктів;
 • доступ до спільноти однодумців та кращих українських та міжнародних бізнес-експертів;
 • можливість поборотися за грант на розвиток власного стартапу та взяти участь у молодіжних міжнародних обмінах;
 • підготовка та фінальна презентація прототипу і напрацювань команд перед потенційними інвесторами на Demoday.

Вартість участі

Читайте також: Етика в бізнесі. Як бути порядним бізнесменом

Упродовж навчальної програми учасники будуть забезпечені напоями, снеками та легкими обідами. Повноцінне харчування, а також компенсація витрат на проїзд і проживання не передбачені.

Команда проекту працює над залученням додаткових ресурсів, однак будьте готові до самостійної оплати зазначених вище ресурсів.

 

Програма реалізується в рамках проекту «Act4Impact»  за фінансової підтримки Erasmus +

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: